Łukasz Szewczyk22.11.2010 (11:42)2 komentarze

Sunrise System inwestuje w Centrum Performance Marketingu

Sunrise System, spółka koncentrująca się na usługach w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych postanowiła zainwestować w Centrum Performance Marketingu.
W nowym oddziale firmy w Bydgoszczy pracę znajdzie ok. 150 osób - w większości absolwentów lokalnych uczelni. W ostatnią środę podpisano umowę z miastem Bydgoszcz, na podstawie której spółka zainwestuje 70 mln zł m.in. w modernizację jednej z najokazalszych kamienic w mieście i przeprowadzi rekrutacje, która już ruszyła na stronach internetowych inwestora. Dodatkowo, miasto zadeklarowało pomoc w pozyskiwaniu środków unijnych i dotacji z urzędu pracy oraz wsparciu firmy w zakresie utworzenia specjalnej strefy ekonomicznej.
- W naszym Centrum pracę znajdzie ok 150 osób. Planowo początek działalności to 1 marca 2011 roku. Liczymy, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, co pozwoli nam na bardziej efektywną pracę dla naszych klientów - mówi Paweł Rybak, wiceprezes zarządu Sunrise System – Bardzo ważna jest dla nas rekrutacja pracowników. Szukamy młodych talentów informatycznych, ale również osób chcących się uczyć marketingu internetowego. Nowe Centrum będzie również miejscem badań i poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych - dodaje Rybak.

Sunrise System obecnie zatrudnia ok.90 wysoko wykwalifikowanych pracowników w dwóch poznańskich biurach , z czego blisko 60 to tzw. front office. Jednocześnie prawie setka pracowników pracuje zdalnie w całej Polsce i zagranicą. Centrum Performance Marketingu w Bydgoszczy ma być nie tylko nowym oddziałem firmy, dzięki któremu będzie ona pozyskiwać nowych pracowników, ale również miejscem prac badawczo-rozwojowych prowadzących do tworzenia nowych rozwiązań technologicznych.

Podpisanie umowy z miastem Bydgoszcz było również okazją do startu działalności rzecznika prasowego firmy - Łukasz Jakubiaka z agencji PRactions. Nowy rzecznik będzie dbał zarówno o wizerunek całej spółki, jak i Centrum w Bydgoszczy. PRactions specjalizuje się w działaniach PR dla firm z branży interaktywnej. Obecnie Sunrise System pracuje dla ponad 3 tysięcy przedsiębiorstw. Do przykładowych, najbardziej prestiżowych klientów spółki należą: Bank Zachodni WBK, Amica S.A, Tygodnik Wprost, Yves Rocher, Miasto Wrocław, Bank BGŻ, Piotr i Paweł, Ricoh, Enea, X-Trade Brokers, Dr Irena Eris, Medicover, Big Star czy Wittchen.
Sunrise System

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ostrzegam przed firmą "Sunrise System" z Poznania (pozycjonowanie stron internetowych),namawiają klientów
na niekorzystne frazy tzw."długi ogon" czyli frazy z kilku wyrazów a także frazy bez wartości których prawie nikt nie wpisuje jak czegoś szuka w googlach ,które same się pozycjonują wysoko poprzez Google
a biorą duże pieniądze za nie swoją robotę(np:chciałem pozycjonować frazę "aparaty cyfrowe"a oni namówili mnie że lepiej dla mnie będzie fraza "etui do aparatów cyfrowych"i lepiej jest ale dla nich,bo kto szukając aparatu wpisze etui???)Uwaga na umowę ,kary za przedterminowe rozwiązanie.Najbezpieczniej
unikać kontaktów z nimi,omotają i wydymają bezlitośnie.
 1  
Będą szkolić następnych 150 oszustów i naciądaczy
 1