Łukasz Szewczyk17.01.2011 (11:06)brak komentarzy

Polish Sport Promotion rozwija działalność

Na bazie agencji Polish Sport Promotion powstała PSP Spółka, której działalność marketingowa i promocyjna rozszerzona została o projekty nie związane z branżą sportową. Nową spółką zarządzać będzie Tomasz Rachwał, założyciel i właściciel Polish Sport Promotion.
Agencja marketingu sportowego Polish Sport Promotion powstała w 2002 roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce zajmujących się sportem w sposób kompleksowy. Doświadczenia zdobyte przez specjalistów agencji w realizacji zadań z obszaru marketingu sportowego pozwoliły rozszerzyć działalność na inne pola aktywności biznesowej.
- Agencja się zmienia i wychodzi poza core biznesowy obszar działalności. Naszą dotychczasową pracę dostrzegli i docenili także klienci nie związani z marketingiem sportowym, m.in. latem tego roku z powodzeniem zorganizowaliśmy dla firmy Microsoft światowy finał konkursu technologicznego dla studentów Imagine Cup 2010 – event, w którym wzięło udział ponad 1300 uczestników ze wszystkich kontynentów. Warto tu dodać, że przetarg, który wygraliśmy organizowała amerykańska centrala firmy Microsoft. W celu usprawnienia pracy i ułatwienia klientom korzystania z naszych usług, uruchomimy niebawem grupę spółek powiązanych kapitałowo, wyspecjalizowanych w realizacji różnorodnych projektów - mówi Tomasz Rachwał, CEO PSP Sp. z o.o.

Rozszerzenie wachlarza działalności firmy nie ograniczy jej aktywności w sferze szeroko rozumianego marketingu sportowego, który pozostanie kluczowym biznesem PSP Sp. z o.o. W najbliższym czasie firma skoncentruje się na organizacji projektów i eventów związanych z UEFA EURO 2012, a także koordynować będzie m.in. komunikację turnieju piłkarskiego dla młodzieży Coca-Cola Cup, oraz jubileuszową kampanię 10-lecia Reebok University Poland - pierwszej profesjonalnej akademii fitness w Polsce. W roku 2011 PSP Sp. z o.o. zorganizuje także szereg projektów lekkoatletycznych, a w lutym 2012 roku będzie prawdopodobnie współorganizatorem Pucharu Świata w biegach narciarskich w Szklarskiej Porębie.
Polish Sport Promotion