Łukasz Szewczyk22.03.2011 (10:50)13 komentarzy

Debata Rostowski - Balcerowicz: 2,7 mln widzów

W poniedziałek (21 marca 2011 roku) profesorowie Jacek Rostowski i Leszek Balcerowicz dyskutowali o zmianach w polskim systemie emerytalnym. Debatę w TV oglądało ponad 2,7 mln widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl.
Ponad godzinną debatę organizowaną przez Telewizje Polską poprowadzi Tadeusz Mosz (dziennikarz TVP Info) oraz Jerzy Baczyński (redaktor naczelny Polityki). Debatę Rostowski - Balcerowicz transmitowały stacje TVP1, Polsat News oraz Superstacja. Łącznie rozmowę dwóch profesorów śledziło ponad 2,775 mln widzów.
Debata o OFE (21.03.11)Grupa 4+Grupa 16-49
Kanał TVAMRSHR%AMRSHR%
TVP1 2 624 90515,70% 743 55510,40%
Polsat News 100 7040,60% 37 4020,52%
Superstacja50 2080,30%4 9280,07%

NAM: Oglądalność debaty Balcerowicz - Rostowski

Kto wygrał debatę? Według sondażu Instytut Badania Opinii Homo Homini większość widzów przekonał do siebie Balcerowicz (51 proc. ankietowanych), z kolei dla 31 proc. ankietowanych bardziej przekonywujące okazały się argumenty Rostowskiego.

AMR - wielkość widowni danego programu (wyrażona jako liczba widzów); jest liczona na podstawie wszystkich minut programu
SHR % - udział w widowni telewizyjnej; określa jaka część osób, które w danym czasie oglądały telewizję było widzami danego programu
Nielsen Audience Measurement dla Media2.p

Komentarze (1 - 10 z 13)

Szkoda tych newsów na temat wyników oglądalności. Może warto napisać o tym jaka ta debata była? Czas się przestać bać....
 0  
A durne Polaczki każdy tekst przyjmą.
Jak łatwo wami manipulować i robić dobre geszefty.
 0  
Mit Balcerowicza prysł wczoraj jak bańka mydlana.

Lokowanie kapitału w OFE to nic innego jak darmowe przekazywanie go różnym manipulantom z serii "private equity".
Niech NIK zbada co managerowie funduszy robili z tym dobrem.

I te środowiska są bronione przez Balcerowicza.
A on po prostu nie ma pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.
 0  
Balcerowicz musi odejść !!! hahaha Wymyślają debaty w sprawie OFE ,lepiej pomyśleli by o bezrobociu i marnych pensjach ,emeryturach itd. Banda złodziei !!
 0  
@Manipulant
Najbardziej manipuluje PIS ostatnia reklama o OFE PiSu zapomnieli dodać że zarówno w rządzie Bieleckiego jak i Buzka było Porozumienie Centrum czyli dzisiejszy PIS. Co więcej w skład koalicji AWS wchodziło PC, PO to UW + kilku ludzi z partii wchodzących w skład AWS. Prawie cały zarząd PIS wywodzi się z PC.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 22 marca 2011 o 11:45:32 przez Golbi).
 0  
"Kto wygrał debatę? Według sondażu Instytut Badania Opinii Homo Homini większość widzów przekonał do siebie Balcerowicz (51 proc. ankietowanych), z kolei dla 31 proc. ankietowanych bardziej przekonywujące okazały się argumenty Rostowskiego. "

A kto był w grupie tych ankietowanych ? mnie nikt nie pytał, a was czytający ktoś pytal o zdanie ? Bo jeśli nie to skąd te wyniki są wzięte ?
 0  
Podobno Żona Pana Balcerowicza jest w jakiś sposób związana z OFE czy to ma jakieś uczestnictwo w tym czy pracuje jakoś jest chyba związana z branżą OFE dlatego Balcerowicz tak walczy o te OFE. a dobro Polaków - nie rozśmieszajcie mnie - kogo to interesuje...
 0  
Państwa zawsze będą się zadłużać i nikt tego już nie zmieni. Tak została ta światowa gospodarka stworzona. Jak w życiu są wzloty i upadki. Nikt tego już nie zmieni
 0  
Ja przeniosłem firmę do Anglii i tam płacę podatki. Jednym z głównych przyczyn jest właśnie ZUS i OFE. Oba systemy są chore - w jednym moje pieniądze idą na urzędasów i kolesiostwo, a w drugim w ręce prywatnych firm, które tracą je na giełdzie. Znajoma w tamtym roku otrzymała informacje w liście że straciła ileś tam procent składek przez firmę z OFE :/ Żałość oraz idiotyzm. Skoro OFE jest dobre to proszę bardzo - niech utrzymują się z części tego co zarabiają dla swoich członków, a nie składek. Kto może niech ucieka z żałosnego systemu podatkowego w Polsce.
 0  
Nie oglądałem tego. I tak dużo obaj panowie nie wnieśli do sprawy. To co zostało ustalone i tak nastąpi. To po co się gorączkować. I jak wszystko jest imaginacja.
Wilk syty i owca cała. 22.03.2011 (15:28:16)
 0