Łukasz Szewczyk16.06.2011 (10:20)2 komentarze

"Mądrzy rodzice" - akcja społeczna "Uwagi!" TVN

Interwencyjny magazyn telewizji TVN "Uwaga!" rozpoczyna nową akcję społeczną - "Mądrzy Rodzice". Akcja zakończy się ogólnopolskim testem kompetencji wychowawczych na antenie TVN.
Celem akcji "Mądrzy rodzice" jest zwrócenie uwagi na tworzenie dobrych relacji z własnymi dziećmi, znajdywanie w nich sensu, satysfakcji, radości. Na akcję złożą się spotkania z rodzicami dzieci w różnym wieku. Podczas nich rodzice będą mogli zweryfikować swoją wiedzę na temat wychowania dzieci, a także otrzymają wsparcie od ekspertów z Fundacji Kidprotect.pl – współorganizatora akcji.
Cykl reportaży będzie emitowany w TVN we wrześniu 2011 roku, ale już w czerwcu będzie można zobaczyć pilot programu.

"Mądrym Rodzicom" patronuje Rzecznik Praw Dziecka. Poprzedni cykl programów "Zwierzęta są jak ludzie – czują!", średnio obejrzało około 4 milionów widzów.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Interwencyjny magazyn telewizji TVN "Uwaga" jest po prostu najlepszym tego typu programem wśród pozostałej konkurencji, to samo w zasadzie dotyczy programu "Superwizjer" czy też "Prosto z Polski" w TVN24 - po prostu najlepsze - ale najbardziej lubię oglądać program "Uwaga" :-) reszta konkurencyjnych programów w TVP1, TVP2, TVP Info oraz w telewizji Polsat - nie istnieją dla mnie i nie zachęcają do oglądania - ogólnie są do niczego, a powinny prezentować chociażby taki poziom jak konkurencja ze strony Grupy TVN - lubię jeszcze tylko program w TVP1 - "Sprawa dla reportera" :-) cała reszta to nic ciekawego...
 0  
W TuskVNie chyba beda wychowywac dzieci gejowstwa i less, ze jest to cos normalnego i jezeli, np. jakis chlopiec zakocha sie w chlopcu to bedzie to cos normalnego. Podobnie z dziecmi z Domow Dziecka. Trafi sie jakis gej, zaadoptuje chlopca hetero i bedzie chcial go nauczyc jak kochac drugiego chlopca, bo przeciez wychowujemy na wlasnych zasadach.

Wlasnie o tym beda mowic w TuskVNie.
 0