Łukasz Szewczyk12.08.2011 (10:25)9 komentarzy

Jesienny spot z gwiazdami TVN (wideo)

Telewizja TVN przyzwyczaiła swoich widzów, że nową ramówkę stacji promuje specjalnie przygotowany z tej okazji spot reklamowy. Jesienną ofertę TVN promują gwiazdy stacji, m.in. Kuba Wojewódzki czy Magda Gessler.
Telewizja TVN przed każdym nowym sezonem telewizyjnym przygotowuje spot promujący ofertę stacji. Tym razem nadawca dzięki hasłu "tu i tu" podkreśla dostępność swoich programów w telewizji oraz w internecie. W tym celu 26 sierpnia zostanie uruchomiony TVN Player, o czym szerzej informowaliśmy tutaj.
W nowym spocie telewizji TVN gwiazdy stacji promują pozycje jesiennej ramówki o których szerzej informowalismy już tutaj. W spocie można zobaczyć m.in. Nataszę Urbańską, Kubę Wojewódzkiego, Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak, Roberta Kozyrę, Joannę Krupę, Magdę Gessler, Lesława Żurka, Jana Englerta, Bartosza Kasprzykowskiego, Borysa Szyca czy Piotra Adamczyka.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Świetny spot i realizacja. Jak zawsze , nic dodać nic ująć ! Każdy ich spot jest MEGA kreatywny. Nie ma w nim patosu , ani żadnego lansu , zwykła promocja stacji w świetnej formie ...
 0  
w mam talent już tylko śpiewają więc program jest do dupy, ale patrzałem na niego tylko ze względu na teksty wojewódzkiego. A że go teraz tam nie ma to definitywnie rezygnuję z tego gówna wartego programu.
 0  
Spot świetny jak w każdym swzonie TVN... nie mogę się doczekać jesiennej ramówki no i nowego programu Szymona przede wszystkim!!!
 0  
patrzales patrzales to patrzaj dalej :)
 0  
Można psioczyć na tvn, ale jako jedyni mają tak świetne spoty promujące (w końcu za Transformersów masę nagród otrzymali na całym świecie)...

Już na starcie "Tap madl" - świetny pomysł, bo to ta nazwa bardziej funkcjonuje między Polakami. Naprawdę znowu proste, ale fajne pomysły :)

Jesienią na pewno zerknę na Milion w minutę, nowego Szymona, choć nie oczekuję czegoś znacznie lepszego od poprzedniego show, Przepis na życie, kuchenne rewolucje, no i Mam talent. Romana nie obejrzę, bo wprost nie znoszę pana Kasprzykowskiego, a Tańca, bo nie znoszę pani Urbańskiej i jej męźa :-)
 0  
Komu te spoty potrzebne tvn to kanał w szczególnosci kierowany do kobiet bezwartosciowy z tandeta w prost z licencji.
 0  
Świetny spot, jeden z nielicznych kanałów na wysokim poziomie.
 0  
Tap madl xD Już to lubię xD
 0  
Jak zawsze lepszy od Polsatowskiego
 0