Łukasz Szewczyk09.09.2011 (15:48)11 komentarzy

Michał Pacuda nowym PR-owcem nSport HD

Kolejne zmiany u operatora telewizji "n" oraz nadawcy kanałów telewizyjnych, m.in., nFilm czy nSport. Od września Michał Pacuda będzie odpowiadał za komunikację kanału nSport HD.
Z dniem 1 września 2011 roku Michał Pacuda objął stanowisko Specjalisty ds. Promocji i Public Relations w ITI Neovison Sp. z o.o. W platformie n będzie odpowiadał za komunikację kanału Sport HD.
Michał Pacuda ukończył studia wyższe na kierunku Turystyka i Rekreacja. Jest też absolwentem studium podyplomowego Marketingu Sportu w Szkole Głównej Handlowej. Ostatnio współpracował z redakcją sportową Onet.pl oraz stacją Orange sport. Pełnił funkcję rzecznika prasowego koszykarskiej Polonii Warszawa, a wcześniej współpracował z Dziennikiem Metro. Jest założycielem serwisu internetowego Probasket.pl, a swoją wiedzę na temat marketingu i komunikacji masowej zgłębiał studiując przez półtora roku w Stanach Zjednoczonych.

nSport HD to pierwszy polski kanał sportowy nadający w standardzie HD. Kanał dysponuje między innymi newsroomem, przygotowanym do transmisji w systemie wysokiej rozdzielczości high definition i dźwięku przestrzennego.

Komentarze (1 - 10 z 11)

"nSport HD to pierwszy polski kanał sportowy nadający w standardzie HD. Kanał dysponuje między innymi newsroomem, przygotowanym do transmisji w systemie wysokiej rozdzielczości high definition i dźwięku przestrzennego."
No, to chyba wszystko czym mogą się pochwalić.
 0  
jak ci sie nie podoba LM, LE w DD 5.1 i w HD to zawsze sobie możesz obejrzeć swoją polską szmaciankę.

Swoją drogą, kiedy ty oglądasz tą swoją super cyfrę, skoro całymi dniami siedzisz na media2, taka ta cyfra ciekawa, że wolisz internet, czy jak?
 2  
Cóż canal+ zatrudnił nowych dziennikarzy i komentatorów bo mają tyle meczów w ramówce, że brakłoby załogi.
Nsport zatrudnia marketingowca, żeby wmówić ludziom, że to kanał "sportowy" :D
W nsporcie nie mają już nawet kasy na serwisy sportowe i zostawili tylko pasek z informacjami :) Niedługo zostanie pewnie tylko plansza z zapowiedziami meczów LM.
Parodią jest poniedziałkowy program piłkarski - siedzi chyba z 10-ciu chłopa przy stoliku kawowym o średnicy 50cm i dyskutują o tym co widzieli w TV :D :D
Ten program doskonale obrazuje kanał nsport, więcej dziennikarskich miernot (Kalinowskiego, Ryczela czy Jagody nie można nazwać dziennikarzami) niż praw sportowych. Żenada
 1  
Dokładnie LM jest ciekawa od wiosny, faza grupowa to pic na wodę. Tymczasem idę oglądać Ruch - Zagłębie, interesuje mnie bardziej niż mecz Genk - Valenicia (LM, wtorek, kanał 107), który n-kowcy zobaczycie nie raz na niekończących się powtórkach :D
 0  
niech nSport kupi prawa do siatkówki... Polsat teraz na nic kasy nie ma wiec ich przebiją... wtedy CP zostanie bez argumentów... a zapomniałem maja Extrakaszanę z Śląskiem
 0  
Polsat Sport ma lepsze prawa niż nsport np: Formuła 1, ligę angielką na żużlu, gale boksu(Ortiz - Mayweather), MŚ w rugby, piłkę ręczną, diamentowa liga i siatkówkę którą nigdy nie straci. To tak na szybko co ostatnio widziałem w ramówce, a pewnie jeszcze jakieś prawa mają. Co ma nsport poza LM? Nic
 0  
Widać, że nie masz zielonego pojęcia o tym, o czym piszesz. Polsat prawa do siatkówki ma do 2015 roku, a ostatnio przedłużył prawa do piłki ręcznej (mecze ligi mężczyzn, kobiet; a także mecze reprezentacji mężczyzn i kobiet).
Poza tym Polsat ma kasę, a Extrakaszanę chciał kupić nSport z Orange Sport tylko ich oferta była śmieszna i w związku z tym Esktraklasa S.A. odrzuciła ich żałosną ofertę.
Gdyby prawa kupił ITI to pewnie srałbyś w gacie ze szczęście.
 0  
Sram bo mam CP :) i mam ten Twór CP ale tylko dla siatkówki a Tobie polecam przyjrzec sie stronom n-ki i sky.com albo sky.de
 0  
Z nkowcami nie można prowadzić normalnej dyskusji, nie dociera do nich, że są inne lepsze kanały sportowe, których nie ma w ich platformie. Zachowują się jakby mieli klapki na oczach, kupili nsport i na siłę chcą sobie i innym wmówić, że to najlepszy kanał na rynku. Jako użytkownik Cyfry i CP potrafię docenić dekodery n czy najszerszy wybór kanałów HD wpisanych w pakiety, ale kanał nsport to obecnie żenada nie kanał. Jakbyście nkowcy nie krzyczeli to tej prawdy nie zakrzyczycie!!!
 0  
A w jakim celu mam przyglądać się tym stronom?
 0