Łukasz Szewczyk13.01.2012 (5:23)3 komentarze

Polska firma na koszulkach francuskich piłkarzy

Comarch - polski producent oprogramowania IT, został partnerem francuskiego klubu piłki nożnej - AS Nancy-Lorraine.
Polska firma na koszulkach francuskich piłkarzy
W sezonie 2012/2013 zawodnicy rozgrywają mecze w koszulkach z brandem Comarch, dodatkowo logo znajdzie się również w wielu miejscach na stadionie. To efekt współpracy partnerskiej z polską firmą. Comarch wdraża oprogramowanie lojalnościowe, które wprowadza nową jakość komunikacji klubu z kibicami.
Decyzja o współpracy Comarch z AS Nancy (Association Sportive Nancy-Lorraine/ ASNL) nie jest przypadkowa. W Polsce do grupy kapitałowej Comarch należy grająca w ekstraklasie Cracovia. Francuski klub piłkarski z Nancy powstał w 1910. W latach siedemdziesiątych jego barwy reprezentował Michel Platini. AS Nancy należy do francuskiego Ligue1 - odpowiednika polskiej Ekstraklasy czy angielskiej Premiership.

Pierwszy mecz na stadionie Stade Marcel Picot w koszulkach z logo Comarch AS Nancy-Lorraine rozegra z FC Lorient w najbliższą sobotę, 14 stycznia o godzinie 20. Spodziewanych jest około 20 tysięcy kibiców. Na trybunach zasiądzie założyciel i prezes Comarch profesor Janusz Filipiak wraz z Zarządem Comarch we Francji.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Nie dziwię się. W polskiej lidze grają tylko patałąchy.
 0  
"patałąchy" o to ciekawe słowo :)
 0  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
Ti ljudi o kmoija ti pricas su sutnuti u dupe kao zastareli, zatucani i prevazidjeni. Sve mu to dodje isto, al' nema veze. Dosli su novi, pametniji, koji shvataju naprednu, evropsku orijentaciju. Ko je nama kriv sto ne shvatamo njihov genij?A da bezim od proizvoda koje reklamiraju na tako savremen nacin, bezim glavom bez obzira. Necu bre da kupim i tacka!A jes' i ko mi je kriv sto me otac napravio pogresno, kao zensko, pa ne shvatam zasto?Jebale ih reklame! Vekovima ne videh neku dobru koja ce da me, sto ti rece, naterati da pevam i da u zatrku odem u radnju da taj proizvod i kupim.
 0