Sobotni pojedynek Witalij Kliczko - Dereck Chisora w Polsce, na antenach grupy Polsat, oglądało prawie 4 mln widzów - wynika z danych Nielsen Audience Measurement dla Media2.pl.
Cóż przez niewiedzę oglądałem walkę na RTLu, przynajmniej nie oglądałem durnych rodzimych reklam. Niemcy reklamowali samochody i kosmetyki dla mężczyzn, a że "szprechali" hmm, nikt nie jest doskonały ;D
Walka była wyśmienita, jak zwykle dobry boks w Polsacie, ciekawe, że nigdzie indziej nie pokazują walk, tylko u nich, ale co tam, grunt, że ktoś to robi i że robi to dobrze.
Komentarze (11 - 15 z 15)
Jakbyś się interesował dyscypliną to byś wiedział, że parę miesięcy temu Derek świetnie zawalczył z Heleniusem i przekręcili go sędziowie.
A to co Chisora zrobił przed, w trakcie i po to jednym słowem można opisać - kpina!
Swoją drogą wynik rewelacyjny i walka jak na erę Kliczków bardzo dobra- aż żałuję, że nie widziałem.