Magdalena Fris13.04.2012 (8:37)1 komentarz

Aleksy Uchański po raz trzeci w zarządzie SPIDOR

Aleksy Uchański, Chief Digital Officer w Ringier Axel Springer Polska, został ponownie wybrany do zarządu Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPIDOR). To jego trzecia kadencja na stanowisku wiceprezesa tej organizacji.
Ringier Axel Springer
Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego powstało w kwietniu 2008 roku. Statutowe cele organizacji to przede wszystkim popularyzacja oraz kontrola zasad regulujących prawidłowe wytwarzanie, obrót i użytkowanie gier komputerowych i konsolowych na polskim rynku. SPIDOR reprezentuje interesy zarówno odbiorców, jak i producentów gier w Polsce.
Na czele zarządu SPIDOR stoi Marcin Turski z Licomp Empik Multimedia, a funkcję wiceprezesa organizacji sprawuje Aleksy Uchański z Ringier Axel Springer Polska. W zarządzie stowarzyszenia zasiadają również Jarosław Kędzior z Electronic Arts Polska i Piotr Marczuk z Microsoft Polska.

Ringier Axel Springer Polska aktywnie angażuje się w działalność SPIDOR, głównie poprzez wsparcie medialne dla kampanii popularyzujących europejski system kategoryzacji wiekowej gier, tzw. PEGI.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Kariera Nikodema Dyzmy normalnie
 0