Łukasz Szewczyk15.04.2012 (21:28)25 komentarzy

"Radio Zet - Tak, słucham!" - Chełminiak, Starybrat, Sońta w spotach (wideo)

Pod hasłem "Radio Zet - Tak, słucham!" rusza kampania wizerunkowa Radia Zet. Będzie obecna w tym samym czasie w telewizji, prasie, nośnikach outdoorowych i internecie.
"Dzień dobry bardzo" w Radiu Zet
Nowa kampania wizerunkowa Radia Zet startuje 16 kwietnia. W przygotowanych reklamach biorą udział prowadzący poranek "Dzień Dobry Bardzo" - Marzena Chełminiak, Marcin Sońta oraz Marek Starybrat.

Kampania obejmie główne i tematyczne stacje telewizyjne, portale internetowe, nośniki outdoorowe w największych polskich miastach, tygodniki opinii, dzienniki i prasę lifestyle, a także antenę Radia Zet i stronę www.radiozet.pl. Wykorzystano w niej również kody QR. Multimedialna kampania będzie miała swoją antenową kontynuację w programie "Dzień Dobry Bardzo".

- Radio jest medium najbliższym człowiekowi. Kampania "Radio Zet - Tak, słucham!" podkreśla tę cechę. Pokazujemy, że Radio Zet rozumie swojego słuchacza i towarzyszy mu nieustannie. Radio Zet słucha i rozmawia z nim. Jest wszędzie, dosłownie na wyciągnięcie ręki. Dlatego w reklamach pojawiają się nasi "porankowcy", którzy codziennie są obecni w milionach polskich domów - mówi Rafał Olejniczak, Redaktor Naczelny Radia ZET i Chilli Zet.


Koncepcja kreatywno-strategiczna została przygotowana we współpracy z Agencją Reklamową Brain i ADHD Warsaw. Spoty reżyserował Marcin Serafin. Media zaplanował i zakupił Zenith Optimedia Group. Przygotowano dwie wersje spotów telewizyjnych.

Komentarze (1 - 10 z 25)

Radio Zet - Nie słucham!
 10  
Radio ZET to jedno wielkie dno, na które nie warto tracić czasu.
A swój wizerunek zatracili już wtedy jak powstawali.
asdw kocham RMF FM a brzydzę się Radiem ZET 15.04.2012 (22:01:58)
 12  
po prostu słabe
 7  
Radio Zet - to radio typu katarynka sławiace podobnie jak TVN słońce peru. Kiedyś radio Zet było OK, pamiętam nawet w okrety się grało, teraz to komercyjne dno zeby nie napisać szambo
 5  
Sońta jest śmieszny ale ogólnie Zet się spieprzyło.
 3  
Tylko Marzenka ratuje poranki w radio ZET, dalej to już nie ma czego słuchac...
 3  
Sońta to ten łysawy koleś?? On ma taki głos jak jakiś chudy szczawik, który nic nie robi tylko nawala godzinami w gierki PS. Marzena za to OK. Fajna babka, no i wolna z tego, co mi wiadomo.
 1  
Ja słucham zetki zawsze w pracy i w samochodzie.
dlatego bo lubię.
 6  
Czwórka najlepsza :)
 3  
Jak Zetka to o poranku. Głównie włączam o 7:45 gdy mikrofon przejmuje Maciej Frączyk :)
 3