Łukasz Szewczyk05.09.2012 (10:45)brak komentarzy

Sukces w genach - nowa kampania województwa śląskiego

Pod hasłem "Śląskie: sukces w genach" rusza ogólnopolska kampania inwestycyjna województwa śląskiego. Za kampanie odpowiedzialne są agencje .bringMore advertising i Locativo
Szeroko zakrojona promocja potrwa przez cały wrzesień i uwzględnia działania outdoor, prasę, internet i multimedia w całej Polsce, ze szczególnym naciskiem na główne ośrodki biznesowe - Warszawę, Kraków i Wrocław. Przedmiotem jest 30 wyróżnionych w konkursie Grunt na medal terenów, z których już dwa znalazły nabywców.
W kampanii wykorzystano silną markę województwa i potencjał kadrowy regionu. Stąd kreacja w 3 odsłonach: Śląskie: pracowitość, kreatywność i sukces w genach.

W kampanii wykorzystano silną markę województwa i potencjał kadrowy regionu. Stąd kreacja w 3 odsłonach: Śląskie: pracowitość, kreatywność i sukces w genach. "Tworząc komunikat skupiliśmy się na naturalnych, wręcz wrodzonych cechach mieszkańców śląskiego, których poszukuje się w środowisku biznesowym, tak u pracowników, jak i partnerów biznesowych, takich jak innowacyjne spojrzenie i poważany nie tylko w kraju śląski etos pracy. To oni budują silne zaplecze gospodarcze regionu - komentuje pomysł na kampanię .bringMore
Niestandardowe spojrzenie cechuje także samych twórców kampanii, którzy zbieżność terminu rozpoczęcia działań z początkiem roku szkolnego wykorzystali, wręczając w wybranych szkołach specjalne rogi obfitości pierwszoklasistom. Sama kampania także obfituje w oryginalne rozwiązania, w tym nośniki wielkoformatowe oraz ciekawe sposoby wykorzystania możliwości internetu w dotarciu z przekazem do zainteresowanych poprzez aplikacje powiązane z facebookowym profilem kampanii - Silesia Biznes Genom i Śląskie Laboratorium Sukcesu.