Łukasz Szewczyk09.10.2012 (12:59)1 komentarz

Seriale górą w serwisach VOD

Widzowie korzystający z usług VOD najbardziej zainteresowani są serialami, których poszukuje ponad 61% - wynika z nowego badania usług "na żądanie" przeprowadzonego przez Pentagon New Media i firmę Best Content.
Seriale górą w serwisach VOD
Na pytania dotyczące konsumpcji "usług dodanych" odpowiadają reprezentatywne i aktualne badania przeprowadzone przez Pentagon New Media i firmę Best Content. Celem realizacji badania było zbadanie postaw konsumenckich w zakresie korzystania z usługi "Wideo na żądanie" i świadomości istnienia tej usługi.Z poniższych danych wynika, że wśród użytkowników serwisów VOD największą popularnością cieszą się seriale, które w ciągu ostatniego miesięcy oglądało ponad 61 proc. badanych. Mniejszą popularnością cieszą się filmy, programy TV oraz sport.
Co oglądamy na VOD? / Pentagon New Media / Best Content
Co oglądamy na VOD? / Pentagon New Media / Best Content
Badanie zostało zrealizowane przez Pentagon New Media oraz Best Content w dniach 2 - 5 sierpnia 2012 roku na próbie N=1 002 respondentów, przy wykorzystaniu techniki CAWI, tj. ankiety internetowej. Próba dobierana była kwotowo i jest reprezentatywna pod względem płci i wieku dla mieszkańców Polski w wieku 18 - 49 lat.
Best Content

Komentarze (1 - 1 z 1)

w sumie to się zgodzę z tymi wynikami, bo też najczęściej na nce oglądam seriale, ostatnio wziąłem dodatkowo seriale tvp i wcześniej mogę obejrzeć to co lubię...
 0