Łukasz Szewczyk17.12.2012 (16:04)4 komentarze

Z TVP do LOT-u. Marek Kłuciński nowym rzecznikiem PPL LOT

Od wtorku (18 grudnia2012 roku) stanowisko rzecznika prasowego oraz dyrektora Biura PR i Komunikacji Korporacyjnej Polskich Linii Lotniczych LOT obejmie Marek Kłuciński.
Marek Kłuciński / Fot. PLL LOT
Marek Kłuciński / Fot. PLL LOT
Absolwent Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Berlinie (handel zagraniczny) i podyplomowych studiów w zakresie public relations Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1993-2002 dyrektor Departamentu Public Relations i rzecznik prasowy w Powszechnym Banku Kredytowym w Warszawie, a po fuzji z BPH - w Banku Przemysłowo-Handlowym PBK. Odpowiadał m.in. za wizerunek obu spółek, relacje ze środowiskiem zewnętrznym, za promocję, politykę sponsoringową, standardy identyfikacji wizualnej. W latach 2002 - 2010 w PKO Banku Polskim, dyrektor Departamentu Promocji
i Komunikacji oraz jednocześnie rzecznik prasowy. Uczestniczył w projektach informacyjnych i marketingowych towarzyszących procesowi upublicznienia największej spółki bankowej w Polsce. W 2010 roku Dyrektor Biura Promocji i rzecznik prasowy w PKP Cargo. W ostatnich dwóch latach w Telewizji Polskiej SA jako wicedyrektor Biura Reklamy,
a następnie Biura Handlu.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Tylko pozazdrościć doświadczenia w PLL LOT , nigdy w tym kraju nie będzie
dobrze , choć może się mylę nasz ukochany premier czyścił kominy i został
premierem.
 2  
No tak. Specjalista od telewizji jako specjalista ds. lotnictwa - he he he I jak ma być dobrze. To jak z deszczu pod rynnę. W TVP bida z nędzą a w LOCie nie lepiej. Obie spółki z długami na koniec roku.
 2  
Ciekawe czy wziął całą pensję za grudzień czy tylko połowę? No i ile wynosiła odprawa, jeśli takowa była. No i co z premiami na koniec roku? W firmach "państwowych" chyba to norma. A może pan były i nowy rzecznik załapie się i tu i tam?
 2  
Reasumując dokonania, żadna agencja go nie chce ale, że ma silne plecy to jest dobrym specjalistą.
 1