Łukasz Szewczyk15.01.2013 (11:05)brak komentarzy

Akumulator na telefon w kampanii promocyjnej

Firma Starter specjalizująca się w assistance drogowym, rozpoczęła kampanię promocyjną nowej usługi "Akumulator na telefon", która polega na wymianie od ręki akumulatora na drodze.
Usługa ,,Akumulator na telefon" to wygoda. Wezwani fachowcy pojawiają się we wskazanym miejscu i od ręki wymieniają akumulator na nowy. Pogotowie akumulatorowe działa przez całą dobę, obecnie jest dostępne na terenie Górnego Śląska i Zagłębia. Starter oferuje wsparcie dostosowane do potrzeb kierowcy, dlatego specjaliści firmy stosują specjalne urządzenia diagnostyczne, które pozwalają ocenić czy akumulator wymaga wymiany czy może jedynie podładowania.

W celu zamówienia usługi należy skorzystać z telefonu 600 222 222. Już w momencie wezwania konsultant poinformuje kierowcę o kosztach nowego akumulatora i usługi. Po akceptacji warunków zostaje wysłany serwis z fachowcem, który dopilnuje, aby samochód był gotowy do jazdy. Kampania promocyjna, która towarzyszy promocji nowej usługi na terenie Górnego Śląska i Zagłębia, skupia się outdorze, prasie (Gazeta Wyborcza, Metro, Dziennik Zachodni), stacjach radiowych (Antyradio Katowice, RMF Maxxx Śląsk, śląskie Złote Przeboje i Roxy FM, regionalne CCM i Fest). Kampania będzie trwała w styczniu oraz lutym i została przygotowana przez Agencję Papert 360 a media zakupił Dom Mediowy Starcom.