Łukasz Szewczyk04.02.2013 (12:51)35 komentarzy

Multimedia Polska: Nowe kanały TV i nowe pakiety telewizji cyfrowej

Od lutego Multimedia Polska, drugi pod względem liczby klientów operator kablowy, wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Spółka zaoferowała nowym i obecnym klientom trzy nowe pakiety MiniBox, Super Box i MaxBox.
Multimedia Polska: Nowe kanały TV i nowe pakiety telewizji cyfrowej
Dwa pierwsze pakiety to właściwie odpowiedniki dotychczasowych pakietów, choć ze zwiększoną liczbą kanałów, a trzeci pakiet - MaxBox to nowość. W pakiecie MiniBox za 49 zł dostępnych jest 78 programów (w tym 6 HD), czyli o 13 więcej niż w dotychczasowym Cyfrowym Basicu. O 13 kanałów więcej jest także w pakiecie SuperBox - 108 (w dotychczasowym Cyfrowym Komforcie było ich 95),w tym 9 HD w abonamencie 59 zł.

W skład MiniBox weszło 127 kanałów, w tym 13 HD. Do MaxBox dołączono także trzy pakiety tematyczne: Dzieci, Film i Seriale oraz Sport. Kosz pakietu - 69 zł. W sumie oferta telewizji cyfrowej Multimediów poszerzona została o 13 kanałów: m.in. Ale Kino+ HD, TV Trwam, MTV Polska, MTV Rocks, Nat Geo Wild HD, TVP Info, TeleToon+, Comedy Central Family. Ponadto w ofercie dostępne są pakiety tematyczne oraz Premium: HD, FunClub, Filmbox Extra, Canal+, Canal+ HD, HBO HD Pack, Cinemax.Pakiety można łączyć w paczki z pozostałymi usługami Multimedia Polska: internetem i telefonem. Za 100 zł miesięcznie otrzymamy pakiet SuperBox z Internet 30 Mb+ oraz telefonem w planie Optymalny. Największa paczka: MaxBox z nagrywarką PVR, Internet 60 Mb+ i telefonem kosztuje 120 zł miesięcznie. Dla bardziej oszczędnych atrakcyjna będzie paczka MiniBox z Internetem 12 Mb+ za 79 zł. Warto przypomnieć, że z oferty Multimediów nie zniknie telewizja analogowa. Klienci, którzy nie chcą przejść na telewizję cyfrową nadal mają do wyboru trzy pakiety: Podstawowy, Rodzinny i Komfort. Nowa oferta telewizyjna to kolejna zmiana w Multimedia Polska. Spółka równolegle wprowadziła umowy bez limitów czasowych na usługę internetową w promocyjnych cenach. Operator rozważa również możliwość zaoferowania jeszcze w tym roku telefonii mobilnej.
Multimedia Polska

Komentarze (1 - 10 z 35)

Wszystko piękne tylko dlaczego z tych "nowych kanałów" tylko mam dostęp do Mango, AleKino HD. Reszta jest nie dostępna. Nadmieniam, iż mam maksymalny pakiet z wyłączeniem XXX.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 4 lutego 2013 o 12:59:12 przez tom.janowski).
 16  
Co na to UPC? Kiedy lepsza oferta? a może w końcu zapowiadany od dawna HORIZON i nowe programy HD?
 4  
Czlowieku na UPC narzekasz ?? Wez sobie MM to bedziesz mial powody do psioczenia. Ja bym duzo dal zeby u mnie zamiast mm bylo UPC!
 14  
Każdy swoje chwali !!! Albo żal mu czegoś, czego nie ma.
 2  
Miejscowosc Konstantynow, okolo 10 km od Lodzi. Dostepna oferta Multimediow to telewizja analogowa (cyfrowej brak) oraz internet max 6 mbps. Multimedia to zacofana technologicznie firemka a nie operator z prawdziwego zdarzenia.
 4  
Święte słowa !
 3  
Akurat mam porównanie tych dwóch operatorów z uwagi na fakt, iż abonentem UPC jest moja mama.
Cenowo ja nie widzę różnicy a nawet rzekłbym, że przy moim pakiecie za UPC zapłaciłbym więcej niż obecnie w MM
Jednak UPC ma większą ofertę odnośnie programów SD i ich odpowiedników HD.
Po drugie szczerze mówiąc to UPC ma najlepszy internet spośród wszystkich kablówek.
Jednak największym minusem jest totalny bałagan w BOA odnośnie danych jak i płatności.Spróbuj zapłacić 4 dni po terminie.
 2  
Tu nie chodzi o to co kto ma i co kto chwali. Porownaj sobie _OBIEKTYWNIE_ oferte UPC i MM i wtedy wypisuj ludowe przyslowia.
 5  
Ja mam dotychczasowy Cyfrowy komfort + pakiet Film i również z nowości mam dostęp tylko do Mango.

Też si,e zastanawiam, mam najwyższy pakiet i brak kanałów. ??? Może to dopiero włączają i nie wszędzie jest dostępność i wszystko się unormuje.
 0  
Moi rodzice maja w vectrze za 39zl 108 kanalow w tym chyba 13 w hd wiec prawie o polowe taniej.
 4