Łukasz Szewczyk06.02.2013 (16:21)2 komentarze

Premiera VIII sezonu serialu "Zabójcze umysły" w AXN

Na antenę AXN powraca serial, który w szczytowym momencie oglądalności zgromadził przed telewizorami ponad 26 milionów widzów, osiągając drugie miejsce na amerykańskim rynku seriali telewizyjnych - "Zabójcze umysły".
"Zabójcze umysły" / Fot. AXN
"Zabójcze umysły" / Fot. AXN
Zbieranie wątłych poszlak, podążanie za ukrytymi motywami i śledzenie morderczych planów to tylko niektóre z metod wykorzystywanych przez Behavioral Analysis Unit (BAU). Grupie profilerów pod wodzą Aarona Hotchner'a (w tej roli Thomas Gibson) przyświeca jeden cel - dotrzeć do przestępcy poprzez wnikliwą analizę jego psychiki. Przez większość odcinków ósmej serii widzowie będą mogli śledzić wątek nieznanego sprawcy, który prowadzi z agentami pewnego rodzaju grę. Popełnia zbrodnie podobne do tych, które zostały przez jednostkę wcześniej rozwiązane. W nowym sezonie miejsce Emily Prentiss (w tej roli Paget Brewster), która odchodzi do pracy w Interpolu, zajmie Alex Blake (w tej roli Jeanie Triplehorn). Błyskotliwa profesor lingwistyki, w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, zintegruje członków zespołu.Fani Thomasa Gibsona, oprócz aktorstwa, będą mogli poznać jego inny talent. Odtwórca postaci dowódcy oddziału, w kilku odcinkach wystąpi w podwójnej roli aktora i reżysera. Swój reżyserski debiut Gibson miał w 2001 roku na planie serialu "Dharma & Greg", w którym zagrał jedną z głównych ról.
Premiera VIII sezonu serialu "Zabójcze umysły" w środę 20 lutego o godz. 22.00 w AXN, kolejne odcinki w każdą środę o godz. 22.00 w AXN.
KRRiT

Komentarze (1 - 2 z 2)

Mi się bardziej podobał serial Zabójcze umysły: Okiem Sprawcy z Forestem Whitakerem. Szkoda, że go nie kontynuują.
 0  
Dobry serial, oglądałem regularnie, choć rzeczywiście Zabójcze umysły: Okiem Sprawcy - mocniejszy, ale chyba i lepszy.
 1