Łukasz Szewczyk08.02.2013 (15:07)4 komentarze

Serial "The Following" premierowo na platformie "n"

Od poniedziałku (11 lutego 2013 roku), zaledwie kilka tygodni po amerykańskiej premierze, w kolekcji VOD nSeriale platformy "n" dostępny będzie entuzjastycznie przyjęty przez krytyków nowy serial telewizyjny - "The Following".
The Following
The Following
Obsadę "The Following" stanowią: zdobywca Złotego Globu i nominacji do nagrody Emmy - Kevin Bacon oraz James Purefoy. Kiedy otoczony złą sławą seryjny morderca Joe Carroll (w tej roli Purefoy) ucieka z celi śmierci i znowu zaczyna zabijać, FBI wzywa na pomoc Ryana Hardy'ego (w tej roli Bacon). Ten pokiereszowany psychicznie, niestroniący od alkoholu były agent przed dziewięcioma laty doprowadził do schwytania Carrolla. Joe był wówczas wykładowcą literatury w collage'u i z zimną krwią zamordował na studenckim kampusie czternaście uczennic. Hardy zna Carrolla lepiej niż ktokolwiek inny, wiąże go też bliska relacja z byłą żoną Carrolla, Claire. Dlatego zostaje poproszony o ścisłą współpracę z zespołem agentów federalnych, wśród których jest specjalistka Debra Parker i bystry nowicjusz Mike Weston. Wkrótce odkrywają oni, że Carroll nie tylko pozostaje w kontakcie z siatką przebywających na wolności zabójców, ale też zaplanował coś dużo większego niż zwykła ucieczka z więzienia. Teraz agenci muszą odpowiedzieć sobie na pytanie, ilu morderców czeka na sygnał by uderzyć. Hardy i pozostali agenci FBI zostają wciągnięci w pajęczynę coraz liczniejszych zabójstw zaplanowanych przez diabolicznego Carrolla (jednocześnie piszącego powieść, której głównym bohaterem jest Hardy). Hardy dostaje drugą szansę nie tylko na schwytanie Carrolla, ale również na odkupienie własnych win walcząc o uwolnienie Ameryki od sekty seryjnych morderców. W Polsce jako pierwsi zobaczą serial abonenci platformy n. Polska premiera pierwszego odcinka The Following - już 11 lutego w kolekcji VOD nSeriale.
Platforma "n"

Komentarze (1 - 4 z 4)

Jestem po 3 odc i starczy więcej nie lukam , psychiczny film .
 4  
to obejrzyj sobie Klan :)
 8  
Kapitalny serial !!! W końcu coś "normalnego", a nie same romansidła
 5  
wkręciłam się! Jestem po 3 odcinkach, za chwilę włączę sobie 4 i muszę powiedzieć, że już od dawna nic mnie tak nie zainteresowało. Zaskakujące zwroty akcji, ma w sobie wszystko to, czego się wymaga od serialu tego typu. Cudo! Mam nadzieję, że nie skończy się na jednym sezonie.
 0