Łukasz Szewczyk09.02.2013 (13:52)43

Szef programowy MTV: Era odmóżdżającej telewizji się skończyła. Jakie plany?

Era odmóżdżającej telewizji się skończyła - zapowiedział na antenie TOK FM szef programowy MTV Polska oraz VH1. Tłumaczy także dlaczego na głównej antenie jest mniej teledysków oraz zdradza, że są plany na seriale dokumentalne pokazujące życie polskich nastolatków.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 43)

@Axel
Takie prawa wolnego rynku. Gonia grosz, dusza do ostatniej kropli te kanaly muzyczne a na koniec te kanaly padna i nie bedzie nic. Glupie i tyle!

Dobrymi kanalami z europejskiej paczki (MTV Unlimited) sa MTV Music 24 i VH1 Classic. Te kanaly powinny byc w Cyfrze+ a napewno UPC za MTV Hits, ktory wali tylko brytyjska reklame. Co nam po tym w Polsce? MTV Music 24 jest kanalem uzupelniajacym MTV kanal glowny, gdzie nie ma muzyki i leci tylko reality. Dlaczego nie ma tego kanalu w Polsce na platformach? Wtedy ten kanal MTV Polska robilby nawet sens.
 16  
"Dzięgielewski przyznaje także, że MTV walczy o odzyskanie swojej dawnej pozycji. Zapowiada koniec ery odmóżdżającej telewizji, bo widz jest coraz bardziej wymagający.
Dzisiaj dużą popularnością, m.in. wśród młodzieży, cieszą się seriale dokumentalne (jak np. "Nastoletnie matki", "Niskozatrudnieni").
To właśnie dokumentny mogą zatrzymać młodega widza przed telewizorem.
Dlatego szef programowy MTV zapowiedział, że jego celem jest wyprodukowanie mocnego, kontrowersyjnego serialu dokumentalnego o polskiej młodzieży dla MTV"

... bez komentarza.
 20  
Obawiam się, że MTV ma nadal blade pojęcie o potrzebach i wymaganiach widzów i ich oglądalność dalej będzie pikowała w dół.
Więcej muzyki, RÓŻNORODNEJ muzyki, bardziej ambitnej muzyki (w porównaniu z tym, co leci teraz) - to jest moim zdaniem recepta na sukces MTV Polska.
 21  
MTV to przede wszystkim fatalna jakość obrazu , bo nadają w rozdzielczości 500 x 400 to jest z epoki kamienia łupanego, a zawartość to filmy o wariatach, którzy sobie robią krzywdę na antenie - dla normalnych ludzi to raczej nie jest
 22  
@dlucjanski210686
Pamiętam że 10 lat temu MTV już nie było muzyczna telewizją :D.
tu sie nie zgodzę z tobą. Jeszcze w 2003r leciala tylko muzyka. To on wiosny 2004r usuneli połowę programów muzycznych i wprowadzili seriale.
 1  
Jestem za likwidacją MTV i VIVY - to dno jak ATM Porażka TV !!!!!!!!!!
 22  
Ciekawe, że MTV spada muzycznie poniżej mułu a powstaje coś tak świetnego jak RBL.tv (Rebel). Raz zamykają VH1Polska z teledyskami typu "The best of" a raz wracają ponownie.
 19  
Muzyka jest w kanałach tematycznych. A czy MTV nie jest/był kanałem tematycznym z muzyką? Dodatkowo na tych tzw kanałach tematycznych nie spotka się jakiegoś polskiego wykonawcy jak kiedyś na MTV Polska
 1  
Zamiast pieprzyc, ze muzyka jest na innych kanałach z tej stajni powinni ja przywrócić na główny kanał a dla tego "targetu +12" zrobić osobny kanał bo np. Ja oglądam MTV tylko o 4 w nocy jak jest ta godzina muzyki...
 0  
Proszę żadne progrmy w stylu Made, Date My Mom lub Teen Mon w polskiej wersji, bo i tak nigt nie będzie tego oglądać. MTV miał by puszczać muzykę, wtedy też by poszła oglądalność do góry... Ale nie, ten Viacom musiał tą stacje zniszczyć z tymi reality-showami, tak samo jak Vivę w ostatnim roku. A co się stało? Oglądalność stacji spadła o 80%. Szef z MTV chyba nie ma planów co młodzieży z chcą oglądać, bo mam 15 lat i nie mam ochoty na takie głupie programy, jeśli on gada co myśli...
 19