Łukasz Szewczyk19.02.2013 (13:04)39 komentarzy

Canal+ bez premier filmowych w marcu?

Nie mamy dobrych wiadomości dla klientów płacących abonament za płatny pakiet Canal+. W pierwszej połowie marca 2013 roku zadowoleni z oferty będą jedynie fani sportu. Kinomaniacy muszą zaspokoić się... powtórkami. Czy to cisza przed większymi zmianami?
Do tej pory telewizja Canal+ przyzwyczaiła swoich abonentów, że prawie każdego dnia emitowana jest premiera filmowa lub serialowa. I tak będzie do końca lutego 2013 roku. Natomiast z ramówki Canal+ za pierwszą połowę marca 2013 roku (od 1 do 15 marca 2013 roku) wynika, że abonenci Canal+ w tym okresie nie zobaczą żadnej premiery filmowej. Kontynuowana będzie jedynie emisja premierowych odcinków seriali, na głównej antenie pojawią się także transmisje piłki nożnej oraz koszykówki NBA.Z ramówki Canal+ dla mediów wynika, że w godzinach premier stacja pokaże następujące powtórki: "Elitarni - ostatnie starcie" (1 marca), "Ip Man 2" (2 marca), "Dziś należysz do mnie" (3 marca), "Zwykła przeciętność" (4 marca), "Nibylandia 1/2" (5 marca), "Odlot" (6 marca), "Rafa" (8 marca), "Oczy Julii" (9 marca), "Barbarossa - Klątwa przepowiedni" (10 marca), "Millennium - Zamek z piasku, który runął" (11 marca), "Nibylandia cz.2 (12 maca)", "Berlin 36" (15 marca).
Nieznana jest jeszcze ramówka Canal+ na drugą połowę marca 2013 roku.Abonenci Canal+ w internecie, m.in.na oficjalnym forum stacji, już od kilku dni wyrażają swoje oburzenie z powodu okrojonej, marcowej ramówki. My natomiast oczekujemy stanowiska nadawcy w tej sprawie, jak tylko je otrzymamy, opublikujemy w tej wiadomości. Czy to tylko cisza przed burzą, czyli fuzją platform Cyfry+ i "n"?

Aktualizacja (19.02, godz. 20.50):
Do tej pory brak oficjalnego stanowiska Canal+ w tej sprawie. Jednak na internetowym forum Canal+ administrator poinformował jedynie: "Bardzo prosimy o cierpliwość, wkrótce dowiecie się wszystkiego".

Aktualizacja (21.02)

Komentarze (1 - 10 z 39)

Jakie oburzenie Canal+ już od dawna nie jest kanałem stricte filmowym tylko co ma najlepsze to piłka nożna.
 24  
Fuzja. Premiery czasowo przejdą do kanałów z nowej oferty, aby "zachęcić" abonentów do migracji do nc+. Proste.
 27  
Niech już dają te nc+ bo nie moge, szybkoooooooooo
 3  
NIEMOŻLIWE !!! To są ekskluzywne powtórki, tylko dla wybranych. Nie każdy ma to szczęście by móc obejrzeć powtórki na tak ekskluzywnej platformie. Polacy masowo kupują C+ bo to są wysmakowane, dobrane specjalnie dla koneserów powtórki. Jak masz chęć na powtórkę to kręć naiwniaku bo i tak naciągamy cię ile wlezie a ty i tak uwierzysz w to co ci wmówimy :)
 6  
No to się zaczyna łupienie ludzi na kasę. Oczywiście, że nie będzie premier, bo wówczas nowa oferta nc+ nie będzie atrakcyjna. Nie ma to, jak zabrać coś komuś, oddać po wyższej cenie i jeszcze udawać, że zrobiło się klientowi przysługę..
 22  
 RJG
Fuzja. Premiery czasowo przejdą do kanałów z nowej oferty, aby "zachęcić" abonentów do migracji do nc+. Proste.
Czy próbujesz powiedzieć ze będa dwie wersje Canal+ dla starych i nowych abonentów?
 5  
Głupoty piszecie na podstawie informacji z pewnego forum. W marcu nie będzie w Canal+ premier z WYTWÓRNI FILMOWYCH DO KTÓRYCH PRAWA MA N, a nie że wcale nie będzie premier!!!!!
 9  
golbuś aleś ty piękna.
 2  
i to mowi abonent cyfrowego ubeka
 2  
@Szwendaczek256- jak na razie do 15 marca nie ma żadnych premier, a to jest dokładnie połowa miesiąca, więc można mieć obawy czy w ogóle będą.
 2