Łukasz Szewczyk19.02.2013 (13:04)39

Canal+ bez premier filmowych w marcu?

Nie mamy dobrych wiadomości dla klientów płacących abonament za płatny pakiet Canal+. W pierwszej połowie marca 2013 roku zadowoleni z oferty będą jedynie fani sportu. Kinomaniacy muszą zaspokoić się... powtórkami. Czy to cisza przed większymi zmianami?

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 39)

Jakie oburzenie Canal+ już od dawna nie jest kanałem stricte filmowym tylko co ma najlepsze to piłka nożna.
 24  
Fuzja. Premiery czasowo przejdą do kanałów z nowej oferty, aby "zachęcić" abonentów do migracji do nc+. Proste.
 27  
Niech już dają te nc+ bo nie moge, szybkoooooooooo
 3  
NIEMOŻLIWE !!! To są ekskluzywne powtórki, tylko dla wybranych. Nie każdy ma to szczęście by móc obejrzeć powtórki na tak ekskluzywnej platformie. Polacy masowo kupują C+ bo to są wysmakowane, dobrane specjalnie dla koneserów powtórki. Jak masz chęć na powtórkę to kręć naiwniaku bo i tak naciągamy cię ile wlezie a ty i tak uwierzysz w to co ci wmówimy :)
 6  
No to się zaczyna łupienie ludzi na kasę. Oczywiście, że nie będzie premier, bo wówczas nowa oferta nc+ nie będzie atrakcyjna. Nie ma to, jak zabrać coś komuś, oddać po wyższej cenie i jeszcze udawać, że zrobiło się klientowi przysługę..
 22  
 RJG
Fuzja. Premiery czasowo przejdą do kanałów z nowej oferty, aby "zachęcić" abonentów do migracji do nc+. Proste.
Czy próbujesz powiedzieć ze będa dwie wersje Canal+ dla starych i nowych abonentów?
 5  
Głupoty piszecie na podstawie informacji z pewnego forum. W marcu nie będzie w Canal+ premier z WYTWÓRNI FILMOWYCH DO KTÓRYCH PRAWA MA N, a nie że wcale nie będzie premier!!!!!
 9  
golbuś aleś ty piękna.
 2  
i to mowi abonent cyfrowego ubeka
 2  
@Szwendaczek256- jak na razie do 15 marca nie ma żadnych premier, a to jest dokładnie połowa miesiąca, więc można mieć obawy czy w ogóle będą.
 2