Łukasz Szewczyk19.02.2013 (13:04)39

Canal+ bez premier filmowych w marcu?

Nie mamy dobrych wiadomości dla klientów płacących abonament za płatny pakiet Canal+. W pierwszej połowie marca 2013 roku zadowoleni z oferty będą jedynie fani sportu. Kinomaniacy muszą zaspokoić się... powtórkami. Czy to cisza przed większymi zmianami?

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 39)

ogolnie c+ i HBO to calkowita strata pieniedzy. place w kablowce za te 2 pakiety kanalow okolo 80 zl ..... dlaczego jeszcze place ? odpowiedz jest dla kogo.... dla syna , fana pilki nożnej i paru seriali żony w HBO , realna cena za te kanaly to max 20 zł za calość .... za chwile uslysze glosy ze sie nie da , ze produkcja filmow , prawie brak reklam ..... pamietacie automape za 999zl , auktualizacje za 599zl , taniej sie nie da po produkcja , ulice , unowoczesnianie....... przyszła konkurencja i mapa kosztuje 149zl...
 0  
" Głupoty piszecie na podstawie informacji z pewnego forum. W marcu nie będzie w Canal+ premier z WYTWÓRNI FILMOWYCH DO KTÓRYCH PRAWA MA N, a nie że wcale nie będzie premier!!!!!"

Ta.. i ramówki, które poszly wczoraj do prasy też sobie wysrali? ;).
 0  
Myslałem że to canal+ będzie nadal głównym kanałem premium na nowej platformie. Może teraz powstanie jeszcze jakiś kanał np canal+ premium . Najważniejsze że nie zdjeli ligi polskiej bo w tym tygodniu startuje. pozdr
 0  
CANAL+ ma tak słabą ofertę filmową. że nikt nie zauważy brak premier. Przez kilka dni nie można trafić na dobry film. Masakra.
Za chwilę będą pokazywać jeden film przez cały dzień, przez cały miesiąc i też będzie dobrze? Toż to POLSAT ma więcej premier w tygodniu, bezpłatny POLSAT, a nie taki za 35zł/miesiąc !!!!
 3  
Premier w Canal+ nie będzie już w ogóle :) Nastąpi rozdzielenie oferty filmowej od sportowej.
Po prostu nPremium nie zniknie z rynku jak się większość spodziewa tylko przejmie prawa do Universalu i mniejszych dystrybutorów, stanie się filmowym pakietem premium. A Canal+ będzie emitował wyłącznie sport. Nie wiadomym jest jeszcze tylko ile kanałów sportowych wejdzie w skład pakietu Canal+. Najprawdopodobniej 6.
 0  
No to ciekawa wiadomośc ale ja jakos się nie przejąłem widać ze nadchodzą jakies zmiany wsród kanałow premium i trzeba czekac na rozwój wydarzeń .
 1  
Ależ mi problem. Co się stanie jak kilka filmów przełożą na później ? Tym bardziej że są w trakcie ustalania oferty.
 1  
Wychodzi na to że premiery filmowe będą od 1 marca na kanale N premium
Jaja jak berety. Dzieciaki z N wzięli się za rządy i już wszystko po......li.
Żal patrzeć co wyprawiają z marką CANAL +.
 1  
w kwietniu kończy mi się umowa i żegnajcie. Śmiechem jest to, że w ramach oferty przedłużeniowej zaproponowali mi to samo tylko drożej. Po prostu rewelacja.
 1  
to napewno okresowe zmiany canal+ dobrze ze jest hbo hd a po drugie to tylko canal+ jest do ogladania
 1