Łukasz Szewczyk21.02.2013 (18:50)31 komentarzy

Sportowy marzec w Canal+ z Gran Derbi. Co z filmami? Stanowisko nadawcy

Czy w marcu na głównej antenie Canal+ zabraknie premier filmowych. Prezentujemy oficjalne stanowisko nadawcy w tej sprawie, w którym można przeczytać, że w marcu "na głównej antenie Canal+ widzowie zobaczą największe wydarzenia sportowe".
Kilka dni temu informowaliśmy, że w marcowej ramówce Canal+ zabraknie premier filmowych. Z ramówki dla mediów na pierwszą połowę marca wynika, że na głównym kanale Canal+ zabraknie premier filmowych z wyjątkiem nowych odcinków seriali oraz transmisji sportowych. Zmiana w ramówce Canal+ zaniepokoiła abonentów stacji,więc poprosiliśmy o oficjalne stanowisko nadawcy w tej sprawie.
Ramówka Canal+ powstaje w oparciu o ofertę studiów i dystrybutorów filmowych, obejmującą prawa do pokazywania poszczególnych tytułów w danym okresie. W lutym widzowie Canal+ mogą oglądać premierowo wybór głośnych produkcji polskiej i światowej kinematografii. Wśród nich m.in. "W ciemności" Agnieszki Holland, brytyjsko-hiszpański horror "Intruzi" z Clive'em Owenem czy komedię "Jak ona to robi" z Sarah Jessiką Parker.

Canal+ to nie tylko panorama światowego kina, ale również emocjonujące wydarzenia sportowe, najnowsze seriale i kontrowersyjne dokumenty. W marcu na głównej antenie Canal+ widzowie zobaczą największe wydarzenia sportowe, m.in. mecze Ekstraklasy i zagranicznych lig piłkarskich, a wśród nich prawdziwe sportowe święto - Gran Derbi czyli pojedynek Real Madryt - FC Barcelona. Marzec to również premiery kolejnych odcinków komediowego serialu "Kabul Kitchen" i nowe dokumenty, wśród których m.in. poruszający film o empatii i agresji "Miłość, nienawiść i wszystko pomiędzy
- czytamy w oświadczeniu Canal+ przesłanym do naszej redakcji
Lakoniczny komunikat nadawcy zdaje się potwierdzać, że w marcu 2013 roku główna antenę zamiast premierowych pozycji filmowych zdominuje sport. Zmiany zapewne mają związek z pracami nad oferta nowej platformy nC+, która powstaje w wyniku fuzji Cyfry+ i "n". Nadawca nie zdradza czy zmiany dotkną także pakiet Canal+. Oferta nowej platformy ma zostać zaprezentowana "już niedługo".

Komentarze (1 - 10 z 31)

Jak coś wycieknie to chyba grozi im Sybirrr :)
 8  
Nic nie wiemy
 4  
Jak coś wycieknie to chyba grozi im Sybirrr :)
i ścieżka zdrowia
 9  
C+ ma chyba swoich abonentow za debili, Milczenie byloby lepsze od tego komunikatu.
 20  
zaplacilem za 30 premier filmowych w marcu a ich nie dostane
 13  
Pisz reklamację!
 6  
to co robi C+ to jest koorefstfo w czystej postaci

nie po to płacę ekstra kasę aby oglądać tylko to co mam w DVB-T plus sport, który mnie kompletnie nie interesuje, oraz do tego 200 śmieciowych kanałów

ja rozumiem, że można ekstra płacić, ale tylko za to co chcę oglądać (filmy i dokument), i tylko pod warunkiem, że jest to towar ekstra (premiery, i to wartościowe, a nie włoskie i francuzkie filmy śmieciowe)

bardzo mnie tym zdenerwowali, i zastanawiam się czy całkowicie nie zrezygnować z Cyfry

nie po to zrezygnowałem z nki rok temu, bo nie było co oglądać, żeby teraz mieć to samo łajno
 5  
No własnie obiecano mi miesięcznie 30 premier filmowych.Jeżeli nie to jak takie postępowanie można nazwać.
 15  
Na pytanie przez email co z premierami marcowymi od 2 dni C+ milczy.
 8  
By już mógł się skończyć ten cyrk cały i podać jakieś konkrety bo to już powoli nie jest śmieszne
 5