Łukasz Szewczyk22.02.2013 (11:21)31

Canal+ wstrzymuje inwestycje w filmy. Skupi się na sporcie?

Canal+ Cyfrowy, nadawca m.in. płatnego pakietu filmowo-sportowego Canal+, nie będzie się angażować w nowe produkcje i koprodukcje filmów fabularnych - dowiedział się nieoficjalnie Presserwis.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 31)

Dziadostwo to POLSKA EKSTRAKLASA Że to chce ktoś w ogóle pokazywać! Szkoda kasy na tych pseudokopaczy! Ludzie pieniędzy kasy nie maja a gwiazdeczki za byle mecz dostają kupe siana
No piiłkarze ostatnio tez maja z tym problem: Polonia Warszawa czy Wisła
 2  
Kończy się era filmowa Canal+, tak naprawdę obecnie ten kanał ciężko jest nazwa premium jeżeli chodzi o filmy, obecnie jest podobnie jak z NFilm, tylko jedynie HBO jeszcze jakiś poziom powiedzmy że trzyma, a reszta to dno niestety, szkoda bo kiedyś Canal+ był całkiem dobrym kanałem filmowym Premium..
Koncesja określa im ilość inwestycji w produkcję na terenie polski m.in. polskie filmy i seriale, jeżeli to chcą zakończyć to łamią warunki koncesji lub zrezygnują z polskiej koncesji i zrobią sobie zagraniczną na kanał sportowy.. Koniec CANAL+ i tyle, ja sportu nie oglądam, a Canal+ nigdy nie kupię dla filmu, szczególnie że między filmami są reklamy, a w HBO nie ma reklam w ogóle..
Kiedyś Canal+ wyznaczał standardy PREMIUM, a teraz nie ma szans z konkurencją amerykańską.
 3  
Kanały C+ będą kanałami sportowymi, filmy trafią do nowych kanałów, pod logo nc+. Zobaczycie. To celowe działanie, aby zmusić abonentów do migracji do nowej platformy. No i w kablówkach zostaną w ramach C+ same kanały sportowe. Chcecie dowodów? Proszę bardzo: brak premier filmowych na marzec, decyzja o wycofywaniu się z produkcji filmowej.
 3  
 RJG
Kanały C+ będą kanałami sportowymi, filmy trafią do nowych kanałów, pod logo nc+. Zobaczycie. To celowe działanie, aby zmusić abonentów do migracji do nowej platformy. No i w kablówkach zostaną w ramach C+ same kanały sportowe. Chcecie dowodów? Proszę bardzo: brak premier filmowych na marzec, decyzja o wycofywaniu się z produkcji filmowej.
Bzdura Npremium likwidują i stworzą pewnie Canal+ Film 2 lub Canal+ Kino, Canal+ Weekenmd zmienia nazwę na Canal+ Sport 2. Do tego kanały uzupełniające czyli Ale Kino+ i nSport. jak sobie wyobrażasz Canal+ bez filmów? To juz prędzej bym na odwrót widział film - Canal+ a sport oosbno. na moje moga wzorowac sie na Viasatach i HBO czyli powstanie Canal+ Family, Canal+ Action, Canal+ Futbol
 25  
Chcialem napisac to samo,ale mnie wyprzedziles/las.
Po ostatnich przeciekach,ze do paczki C+ maja dolozyc kanaly Npremium,mozna zalozyc,ze w Canal+ bedzie tylko sport,a w Npremium(lub pod inna nazwa) beda tylko filmy,seriale,koncerty...
 3  
Wszyscy jadą po Extrakopance a kto to kur... ogląda ? Jakie łuby,że ma taką oglądalność.TAK dla filmów ! NIE dla karykatury sportu !!
 5  
Ekstraklasa do nSport nie dawać meczy które ma PS i PSE w C+
 25  
Bez przesady z tym HBO. Tam też ostatnio nie ma co oglądać. Poczekajmy co wyjdzie z tej fuzji.
 2  
Oferta sportowa C+ jest dla mnie istotna, ale rownie istotna jest dla mnie kwestia filmowa. Oba te elementy zazebiaja sie sensownie na fajnym poziomie.
Dla stricte sportu nie wiem czy bede chcial utrzymywac abonament.
 3  
Nie wiem czy wiecie, ale wśród tych dotychczasowych inwestycji filmowych polskiego oddziału Canal+ było to haniebne "dzieło" p.t. Pokłosie.

Nie muszę chyba przypominać, jak Polacy zareagowali na tego antypolskiego paszkwila. Otóż cały smród doszedł też do francuzów, który oględnie mówiąc nielubią Izraela nie mniej niż Polacy.

Efektem całej afery, jest szlaban na wszelkie produkcje jaki polski oddział dostał od szefostwa z francuskiej centrali. Szlaban obowiązuje aż do zakończenia fuzji i powołania nowych władz platformy NC+.

Jeśli o mnie chodzi, to już wolę nie mieć żadnych filmów koprodukowanych przez C+, niż żeby pieniądze z mojego abonentu m.in. szły na finansowanie takiej żydowskiej antypolskiej czarnej propagandy.
 1