Łukasz Szewczyk22.02.2013 (15:00)13 komentarzy

Polsat uruchomił nowy portal sportowy - PolsatSport.pl

Fani sportu znajdą w sieci nowy portal sportowy - PolsatSport.pl. Serwis jest rozwinięciem oferty sportowej kanałów grupy Polsat. Serwis tworzą uznani dziennikarze i eksperci Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Sport News. Jednym z głównych atutów portalu będą ekskluzywne materiały wideo.
Polsat Sport w sieci
Polsat Sport w sieci
Na stronie PolsatSport.pl znajdą się informację ze wszystkich najpopularniejszych dziedzin sportu, zarówno informacje tekstowe, galerie zdjęciowe, wybrane transmisje sportowe jak i materiały wideo. To właśnie profesjonalne materiały wideo tworzone przez dziennikarzy bezpośrednio ze sportowych aren będą wizytówką portalu. Ważny w portalu będzie również komentarz sportowy. Polsatsport.pl będzie również stawiać na interakcję z fanami sportu - w oparciu o media społecznościowe - Facebook i Twitter. Dziennikarze i eksperci Polsatu Sport będą szeroko relacjonować i komentować wszystkie wydarzenia sportowe z całego świata, przekazując emocje i ujawniając kulisy. W portalu przeczytamy felietony i komentarze m. in. Mateusza Borka, Bożydara Iwanowa, Jerzego Mielewskiego, Pawła Wójcika, Cezarego Kowalskiego, Janusza Pindery, Andrzeja Kostyry. Redaktorem naczelnym PolsatSport.pl jest dyrektor sportu w Polsacie - Marian Kmita, zastępcą Roman Kołtoń, natomiast sekretarzem redakcji Jarosław Stróżyk (pozyskany z Rzeczpospolitej).
Relacjonujemy wydarzenia sportowe w grupie Polsat od 2000 roku - zawsze z pasją, kładąc szczególny akcent na polski sport. Tak będzie również na łamach Polsatsport.pl - mówi dyrektor sportu w Polsacie, a zarazem szef portalu Polsatsport.pl Marian Kmita

Portal będzie miał charakter newsowy stawiając na szybkość i aktualność relacjonowanych wydarzeń.
Kompleksowa i szybka informacja poparta materiałami wideo jest pożądana przez wszystkich sympatyków sportu w obecnych czasach. Nasz zespół będzie relacjonował to co w sporcie najważniejsze, zaglądając za kulisy wszędzie tam gdzie to możliwe i niemożliwe. Stawiamy na relacje wideo, co nie znaczy, że odkładamy pióra - dodaje wiceszef portalu Roman Kołtoń
Portal Polsatsport.pl został wykonany w technologii Responsive Web Desing. Strony wykonane zgodne z zasadami Responsive Web Desing są dostępne dla Internauty bez względu na rozmiar ekranu urządzenia, na którym są wyświetlane Dzięki temu polsatsport.pl można śledzić zarówno przed komputerem stacjonarnym z ekranem FullHD, jak również korzystając z tabletu czy smartfonu. Nawigacja, scrollowanie, wielkość czcionek, zdjęć, playera video dostosowują się automatycznie do rozmiarów urządzenia, którym dysponujemy. Autorem projektu funkcjonalnego polsatsport.pl jest jeden z najbardziej znanych specjalistów w dziedzinie User Experience, Eryk Orłowski. Serwis wykonała sekcja projektów internetowych Cyfrowego Polsatu.

Komentarze (1 - 10 z 13)

OK, szkoda, ze 5 lat za późno i że poza siatkówka nie maja co pokazywać.
 18  
To chyba robił jakis gimnazjalista, na FB Polsatu Sport jest 80 "lajkow", redaktor naczelny chyba z łapanki.
 6  
To jest całkiem fajny portal tylko troszeczkę za mało kolorowy.
Noron wpis za krotki, ale 20 groszy dostaniesz (jak zwykle :).
Strona Noron jest zajebista, będzie moją głowną strona otwierającą. Tak przy okazji trzeba poprawic czcionki, warto aby była informacja z datą i godziną pojawienia się newsa, chociaż juz widać, ze strona niedługo "zdechnie". Kto jest autorem tego dzieła?
 2  
Jak na moje to wygląda to ciekawie. Zawsze można coś jeszcze dopracować, jakieś szczegóły, ale już jest nieźle. W Polsatach Sport jest dużo ciekawego sportu i dobrze, że będzie stronka www, gdzie wszystko będzie pod ręką.
 1  
POLSAT SPORT RZĄDZI!!!!! Naprawdę bardzo fajnie wyglądająca strona, znacznie nowocześniejsza od poprzedniej. Bardzo dobrze że tak zrobili, tak trzymac i mam nadzieję że dalej bedziecie mieli znakomitą ramówkę!!!!!!!! Mam nadzieję że jeszcze ją ulepszą.
 4  
takich stronek to jest na pełczki,chodzi o to by nakłonić jeleni do ppv
Noron (usunięte konto #26575) 22.02.2013 (17:07:55)
 8  
FAKT, 22 lutego, artykuł : "Gołota - Saleta. Klęska PPV"
"Na walkę Gołoty z Saletą sprzedano skandalicznie mało udostępnień w systemie per-pay-view.
40 zł za obejrzenie odkodowanego meczu zapłaciło ... 3 tys. osób.
Szef Polsatu Marian Kmita liczył, że uda mu się sprzedać 100 tys. odkodowań. Niestety, na razie jest ich 3 tys."

... i o to chodzi, Zębaty :)
 11  
biedny zyguś stać na takie rzeczy ? Wrocław pozdrawia
 5  
Strona na takim poziomie jak programy Polsatu Sport i sprzedaż PPV.
 6  
Jestem pod wrażeniem - podobnie jak wiele innych osób, (...) Grupa Cyfrowy Polsat jest po prostu super - Polsat, i wszystkie pozostałe ich stacje tematyczne, ich strony internetowe, i teraz ta nowa strona - po prostu super... Zapewne jeszcze bardziej zwiększy się liczba lubiących Polsat, i pracujących tam tych wspaniałych ludzi, i wszystko co ma do zaoferowania Polsat... WIOCHA POLSATU JEST NAJLEPSZA - mam nadzieję że inni zrozumieli, że te początkowe pozytywne słowa - to tak naprawdę żart... Polsat jest i pozostanie bardziej czymś bezwartościowym, niewiele tam znajdziemy tego co przedstawia się dobrze...
 2