Łukasz Szewczyk25.02.2013 (3:26)21 komentarzy

PMPG i Astro chcą stworzyć 2 kanały TV dla DVB-T

Platforma Mediowa Point Group (wydawca Wprost, Do Rzeczy i Filmu) oraz spółka Astro (nadawca kanałów Next) planują stworzyć dwa kanały telewizyjne, które powalczą w konkursie KRRiT na koncesję w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T).
Platforma Mediowa Point Group poinformowała, iż otrzymała od zależnej od niej spółki Media Works, informację o zawarciu przez Media Works ze spółką Astro listu intencyjnego, na mocy którego strony postanowiły, że zainteresowane są podjęciem wzajemnej współpracy przy uruchomieniu i rozpowszechnianiu przez Media Works dwóch programów telewizyjnych.Media Works oświadczyła w liście intencyjnym, że w celu rozpowszechniania programów telewizyjnych zamierza ubiegać się o uzyskanie koncesji na ich rozpowszechnianie drogą rozsiewczą naziemną w sposób cyfrowy w multipleksie pierwszym. Nie ujawniono tematyki kanałów.Strony postanowiły, że w ramach współpracy Astro jest gotowa oddać w dzierżawę na rzecz Media Works będącą w jej posiadaniu infrastrukturę techniczną niezbędną do rozpowszechniania programów telewizyjnych , a także oddać w najem niezbędną powierzchnię studyjną , jak i udostępnić swoje doświadczenie, wiedzę know-how w produkcji programów telewizyjnych.Strony ustaliły, że szczegółowe warunki współpracy zostaną ustalone na podstawie szczegółowych umów, których zawarcie nastąpi po pozytywnym dla Media Works rozstrzygnięciu postępowań w przedmiocie udzielenia koncesji na rozpowszechnianie programów telewizyjnych ogłoszonych przez przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) w dniu 20 grudnia 2012 roku.

Komentarze (1 - 10 z 21)

I tak na pewno wybiorą Polo TV 2, ATM Rozrywka 2, czy jakieś inne gówno, żeby tylko nie dać żadnego dobrego kanału za darmo.
 16  
Nie chce TV Trwam w DVB-T!
 4  
"Media Works oświadczyła w liście intencyjnym, że w celu rozpowszechniania programów telewizyjnych zamierza ubiegać się o uzyskanie koncesji na ich rozpowszechnianie drogą rozsiewczą naziemną w sposób cyfrowy w multipleksie pierwszym.
Nie ujawniono tematyki kanałów.
Strony ustaliły, że szczegółowe warunki współpracy zostaną ustalone na podstawie szczegółowych umów, których zawarcie nastąpi po pozytywnym dla Media Works rozstrzygnięciu postępowań w przedmiocie udzielenia koncesji na rozpowszechnianie programów telewizyjnych"

... dziś (25 lutego) mija termin zgłaszania kanałów na 4 miejsca w MUX-1 w DVB-T, a te cwaniaczki ukrywają tematykę kanałów, które chcą nadawać.
PARODIA !
 15  
Jak widać trwa gorączkowe tworzenie kolejnych zapchajdziur na multipleks. Już dziś nie da się oglądać połowy z tych kilkunastu kanałów.

Mądrale, nie trzeba tworzyć na siłę nowych kanałów, bo na rynku tv od kilku (kilkunastu) lat istnieją dziesiątki dobrych polskich stacji mających wyrobioną markę. Czemu im się nie daje szansy zaistnieć?
 14  
A kiedy jakiś kanał z pornolami na multipleksie? Znudziło mi się redtube.
 4  
A czy tym DVB-T muszą lądować same śmieci?

Czy w tej KRRiT zasiadają same debile?
 21  
Wszystkie śmieci do spółki z krajową radą chca zablokować dostęp TV Trwam do multipleksu. Do Johnson5. To się wynieś z naszego kraju.
 2  
z nieoficjalnych informacji wynika, że jednym z tyvh kanałów ma być kanał sportowy, w którym udostępniane będą retransmisje takich meczy jak: V polska liga; mecze Samoa Amerykańskiego z przed 14 lat jak również co jest dużym zaskoczeniem po jednym meczu ligi holenderskiej na sezon (wykupienie praw od polsat sport haha )...liczę na udany debiut tego kanału! ASTRO SPORT do boju!
 1  
Czas ucieka. :D
 1  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Stawiam na religijny i filmowy. A ni zaradzając bo rywale to TV trwam i TVP i Agora/KPTV. Co do terminu tu może byc zmowa ze nie nikt nie składa w tym terminie
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 25 lutego 2013 o 12:51:19 przez Golbi).
 34