Łukasz Szewczyk27.02.2013 (10:03)2 komentarze

Internet Explorer 10 już dostępny dla Windows 7

Firma Microsoft udostępniła milionom użytkownikom systemu Windows 7 najnowszą wersję swojej przeglądarki internetowej Internet Explorer 10. Nowa przeglądarka zwiększa m.in. wydajność ładowania stron internetowych.
Internet Explorer 10
Jak wynika z badań przeprowadzanych przez New Relic, Tom's Hardware i Strangeloop Networks w porównaniu z IE9, wersja IE10 zwiększa wydajność ładowania stron internetowych o 20%. W najbliższych tygodniach użytkownicy Windows 7 otrzymają automatyczną aktualizację do IE 10, poprzez mechanizm Windows Update. Nową wersję przeglądarki można pobrać także pod adresem: www.beautyoftheweb.com/download.
Zmiany w IE10, w porównaniu do poprzednich wersji przeglądarki są głębokie - od ponad 60% wzrostu we wsparciu dla nowoczesnych standardów www do wiodącej technologii bezpieczeństwa, prywatności oraz stabilności. To wszystko powoduje, że IE wybierają miliony użytkowników Windows na świecie. W związku z udostępnieniem IE10 rusza także strona ExploreTouch.ie oraz kampania reklamowa IE (na terenie Stanów Zjednoczonych). W reklamie występuje piosenkarz i kompozytor Blake Lewis. ExploreTouch.ie udostępnia poszczególne elementy muzyczne utworu Lewisa - linię wokalną, instrumenty smyczkowe, bas i inne. W interaktywnym odtwarzaczu można je miksować, analizować i eksperymentować z nimi, korzystając z obsługi wielodotykowej w IE10.
Microsoft

Komentarze (1 - 2 z 2)

No dzieci śmieci?! Trzeba trochę POujadać na IE! A więc, raz, dwa, trzy... START!
 6  
Zacznijmy od PO PiSania głupot.
 2