Łukasz Szewczyk01.03.2013 (14:03)37

DVB-T: Ojciec Rydzyk boi się konkurencji. Ogłasza najazd na Warszawę

TV Trwam nie spodziewała się takiej konkurencji w drugim konkursie KRRiT na miejsce w pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. Obawiając się przegranej namawia swoich wiernych słuchaczy do dalszego ataku KRRiT i najazdu na Warszawę.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 37)

Rydzyk jest zalosny on tylko czeka na cale oszczednosci kazdego naiwniaka ktory go broni bo tylko jego kasa interesuje a on lubi siac nienawisc i nawolywanie do agresji
tak pierze mozgi naiwniakow ktorzy go bronia a cel jest jeden odanie wszystkich oszczednosci na jego konto!!!
Gdzieś to słyszałem i czytałem. Mowa miłości i tolerancji wg. TVN-u i GW. Zgadłem?
 7  
Tyle ludzi tak pikietuje,a oglądalność na poziomie 2 tysięcy?
 10  
Te wiece nigdy się nie skończą nawet jak Rydzyk otrzyma koncesje zapłaci raz a potem będzie robił demonstracje twierdząc że nie ma kasy na opłacenie koncesji dlatego mówie NIE DLA TRWAM W DVB-T
 8  
bo ma sie za oligarche biznesu. Chyba wlasnego pod sutanna
 8  
Użycie słów "boi się" czy "najazd" w tytule raczej nie świadczy o obiektywiźmie autora tekstu. Czy nie można było po prostu napisać "w Warszawie odbędzie się kolejny marsz w pod hasłem równouprawnienia mediów katolickich z wrogimi Kościołowi"?
 9  
Organizuje ludzi bo przejrzal na oczy i zobaczyl konkurencje. Ja pier..le! Przeciw komu ten protest? Znowu ta zła krajowa rada;)
 11  
tego człowieka to powinni zamknąć,on jakiś psychiczny....chce ten dziadowski kanał na siłę wepchnąć do naziemnej,przecie go nikt nie chce tylko jego wyznawcy.....
 9  
Organizuje ludzi bo przejrzal na oczy i zobaczyl konkurencje. Ja pier..le! Przeciw komu ten protest? Znowu ta zła krajowa rada;)
Wyśmiewać człowieka mądrego jest przywilejem głupców.
 6  
Drodzy redaktorzy- konkurencja jest wtedy kiedy ktoś postawi sobie fabrykę gaci i sprzedaje lepsze gacie od kogoś kto do tej pory władał rynkiem gaci, a nie wtedy gdy ktoś nie mając fabryki i doświadczenia może dostać koncesję na władanie na rynku gaci i na sprzedaż gaci, a ktoś kto ma w tym ma już doświadczenie i sprzedaje te gacie na już dostępnych obszarach rynku takiej koncesji może nie dostać.
 1  
@Gonzales - teraz wiem skad te twoje wpisy;)
 2