Łukasz Szewczyk07.03.2013 (9:51)3 komentarze

Polska premiera kontrowersyjnego serialu "Hit & Miss" w FilmBox Extra i FilmBox HD (wideo)

Mia jest płatną zabójczynią, która skrywa wielki, osobisty sekret. Kiedyś była mężczyzną. Teraz wiedzie życie w samotności, od zlecenia do zlecenia. W marcu na antenach FilmBox Extra i FilmBox HD polska premiera kontrowersyjnego serialu "Hit & Miss".
"Hit & Miss" to historia kobiety, która urodziła się w niewłaściwym ciele. Czy uda się mu zostać równocześnie matką i ojcem dla dorastających pociech?

"Hit and Miss" / Fot. materiały prasowe
"Hit and Miss" / Fot. materiały prasowe
Płatny morderca wykonuje kolejne zlecenie. Dres, w który jest ubrany, zapewnia mu świetny kamuflaż. Kiedy ściąga kaptur ukazuje się twarz atrakcyjnej kobiety. Chwilę później maluje usta szminką, zmienia tablice rejestracyjne samochodu i zaczyna się przebierać. Ponętne ciało Chloe Sevigny, a chwilę później dobrze widoczne ,,męskie atrybuty" to właśnie Mia - główna bohaterka w całej okazałości. Za chwilę jej życie wywróci się do góry nogami. Otrzymuje list, z którego dowiaduje się, że ma syna. Do tej pory przyjmowała zlecenie za zleceniem. Potrzebowała dobrze płatnej pracy, by móc poddać się operacji, dzięki której stałaby się stuprocentową kobietą. Jednak postanawia przynajmniej poznać syna. Gdy przybywa do leżącej w Północnej Anglii wsi okazuje się, że matka chłopca, z którą była związana kiedy jeszcze była mężczyzna, nie żyje. Osierociła czwórkę dzieci, którymi Mia będzie się musiała zająć, nawet wbrew ich woli. Z historii o płatnym, transgenderowym zabójcy przechodzimy do rodzinnego dramatu o transgenderowej mamie, która od czasu do czasu zrobi szybciutki wypad, by w bardzo elegancki sposób kogoś zastrzelić. Ale przecież samotna matka musi jakoś utrzymać rodzinę.

Producenci serialu Hit & Miss w pierwszych minutach filmu jasno dają do zrozumienia widzowi z czym będzie miał do czynienia. Pozwalają mu dokonać wyboru, czy chce dalej towarzyszyć Mii w jej dalszej podróży. Nie skrywają jej odmienności do chwili kiedy bohaterka wzbudzi sympatię, wciągnie w swoje rozterki i problemy rodzinne.Serial "Hit & Miss" składający się z 6 odcinków będzie gościł we środy od godziny 23:00 na antenie FilmBox Extra a w jakości HD we czwartki na FilmBox HD o tej samej godzinie (od 6 marca 2013 roku).

Komentarze (1 - 3 z 3)

Musieli by mi zapłacić milion dolarów żebym to oglądał :)
 1  
Próbują zdobyć widzów 1 serial może ciekawy a tak po za tym tandeta jakich mało :-)
 1  
6 odcinków? - To chyba namiastka serialu
zazwyczaj tworzy się 10-13 odcinków na sezon
 1