Łukasz Szewczyk07.03.2013 (16:05)45 komentarzy

TVP Rozrywka ruszy 15 kwietnia. Co w ramówce?

Telewizja Polska przygotowuje się uruchomienia nowego kanału tematycznego. Stacja TVP Rozrywka rozpocznie emisję w poniedziałek 15 kwietnia 2013 roku. Za stworzenie i działanie nowego kanału odpowiedzialny będzie zespół telewizyjnej Dwójki.
TVP Rozrywka ruszy 15 kwietnia. Co w ramówce?
W minionym tygodniu Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała TVP koncesję na rozpowszechnianie nowego wyspecjalizowanego programu telewizji publicznej. TVP Rozrywka to już 9 kanał tematyczny Telewizji Polskiej (nie licząc emitowanego w Internecie TVP Parlament). To równocześnie drugi, po TVP Seriale, kanał tworzony w ramach struktur i siłami Dwójki. Początek emisji planowany jest 15 kwietnia 2013 roku. Oferta programowa TVP Rozrywka przewiduje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m.in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. To propozycja skierowana do szerokiego odbiorcy, pozbawiona przemocy i sensacji. W ramówce TVP Rozrywka pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i audycje muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.
Program emitowany będzie 7 dni w tygodniu, od godziny 6 rano do 2 w nocy. TVP Rozrywka ma być dostępna za pośrednictwem satelity oraz w sieciach kablowych.

Komentarze (1 - 10 z 45)

super lokatorzy sasiedzi bulionerzz takie seriale chce ;-) listę przebojów 30 ton ;-) też mogli by dać ;-)
 31  
Czyli to samo będziemy mieli na TVP2, TVP Polonia, TVP Seriale i TVP Rozrywka?
Ekstra! :)
 76  
super lokatorzy sasiedzi bulionerzz takie seriale chce ;-) listę przebojów 30 ton ;-) też mogli by dać ;-)
Tak! Gdyby wróciło "30 Ton" to faktycznie byłoby ciekawie. Na pewno produkcja takiego programu nie byłaby droga, a w fani muzyki popularnej w Polsce nie za bardzo mają dostęp do oficjalnych zestawień airplay, poza lichym TOP5... Nawet w Rosji oficjalne publikowane notowania mają po 200 pozycji.
 9  
Mam nadzieję na dużo koncertów które kiedyś można było oglądać na Dwójce.
 9  
Czyli to samo będziemy mieli na TVP2, TVP Polonia, TVP Seriale i TVP Rozrywka?
Ekstra! :)
Obawiam się że będziesz miał racje niestety z tego artykułu to właśnie można wyczytać :-( szkoda liczyłem na starsze pozycje zero tych nowych a tu zonk
 35  
Aktualne produkcje TVP bez sensacji?
Myślałby kto.
 2  
kto jest za lista 30 ton ?
 9  
Nie rozumiem sensu powielania kanałów. Najpierw TVP Seriale, a teraz to. W sumie, ten pierwszy kanał udowodnił, że Polacy kochają powtórki...
 19  
"Audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, spektakle i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i audycje muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale"

... oczywiście same premiery, zero powtórek z reszty kanałów TVP :)
No ale przynajmniej jest robota dla kolesi.
 1