Łukasz Szewczyk09.03.2013 (8:49)167 komentarzy

Start platformy nC+ 21 marca! Jakie zmiany w pakiecie Canal+? (wideo)

Znamy datę startu nowej platformy nC+, która powstaje z połączenia Cyfry+ i "n". Start nowej oferty - 21 marca 2013 roku! Nowy spot reklamowy platformy nC+ zdradza także pierwsze szczegóły dotyczące zmian w pakiecie Canal+, który wzbogacony będzie m.in. o nową markę Canal+ Family.
Start nowej platformy satelitarnej nC+ zaplanowano na 21 marca 2013 roku - zapowiedział w TVN Christian Anting, członek zarządu nC+, wiceprezes ds. programowych
Ta data to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale także 18 urodziny Canal+ w Polsce. Władze nC+ zdradzają także, że nowa oferta pod względem cen ma być bardzo elastyczna tak, by każdy abonent znalazł najlepszą ofertę abonamentową dla siebie. Oferta ma zawierać najlepsze elementy łączących się platformy Cyfra+ i "n", nie tylko najbogatszą ofertę premium ale także nowe rozwiązania technologiczne (3D, VOD, Internet, nagrywanie). Zapowiedziano także niespodzianki dla abonentów - każdy abonent otrzyma bogatszą ofertę, więcej programów.
Spot nC+ z dekoderem
Spot nC+ z dekoderem
Dodatkowo dzisiaj ruszyła strona internetowa oraz kampania zapowiadająca połączenie Cyfry+ i "n" oraz wprowadzenie na rynek nowej platformy nC+. Jednocześnie w stacjach telewizyjnych ruszyła emisja spotu reklamowego.

"Dziś rozpoczęła się przyszłość. Największy wybór kanałów nowej ery i technologia, której dotąd nie było. To Cyfra+ i telewizja "n" łączą się w niczym ograniczony świat rozrywki" - słyszymy w spocie reklamowym
Kanały w nowym spocie nC+
Kanały w nowym spocie nC+
W tle spotu widać logo stacji telewizyjnych, które będzie można oglądać za pośrednictwem nC+. Największą zagadką był wygląd nowego pakietu Canal+. W spocie można zauważyć następujące marki: Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport. Czy tak będzie wyglądał pakiet Canal+ w nowej platformie nC+? Co ciekawe, na stronach internetowych Cyfry+ przy zamawianiu pakietu Canal+ wdnieje informacja o 8 kanałach pakietu.W reklamowej prezentacji wśród stacji telewizyjnych pojawia się także kanał nSport HD, co oznacza, że kanał przetrwa fuzję platform. Ze spotu wynika także, że w nowej platformie dostępne będą także wszystkie kanały tematyczne Canal+ Cyfrowego (Ale kino+, Planete+, Kuchnia+, Domo+, MiniMini+ oraz TeleTOON+/Hyper+). Pojawią się też kanały, które do tej pory były dostępne wyłącznie "n", a których brakowało w Cyfrze+ (np. TVN24 HD, FOX HD, Discovery Channel HD czy też BBC Knowledge HD).

Komentarze (1 - 10 z 167)

a do jakich kanałów umieszczą tyle meczów o jednej porze Ligi Czempionow i Liga Europy?
 48  
czyli prawie zgadłem, ciekawe jak długo będzie istniał nsport
 10  
wreszcie podali konkrety , data startu już znana pozostaje tylko czekać :)
 5  
katar no CATHAR ALE Z CIEBIE JASNOWIDZ
 11  
Mam nadzieje ze zrobią jakieś dobre promocje migracyjne ;-)
 48  
ciekawe co beda dawać na tych sześciu kanałach filmowych Canal+
 34  
Pozostało nam poczekać na "rewolucję cenową" nC+.
 7  
A kto wie jak będzie wyglądał pakiet sportowy?
 4  
ciekawe co zrobią z C+3D , i co podmienią na co ?
 4  
czyli prawie zgadłem, ciekawe jak długo będzie istniał nsport
W media2 pisali już wcześniej, że na razie nie zanosi się na likwidację nsport, z resztą w spocie reklamowym jest prezentowana oferta i jest tam obecność nsport.
 1