Łukasz Szewczyk09.03.2013 (8:49)167

Start platformy nC+ 21 marca! Jakie zmiany w pakiecie Canal+? (wideo)

Znamy datę startu nowej platformy nC+, która powstaje z połączenia Cyfry+ i "n". Start nowej oferty - 21 marca 2013 roku! Nowy spot reklamowy platformy nC+ zdradza także pierwsze szczegóły dotyczące zmian w pakiecie Canal+, który wzbogacony będzie m.in. o nową markę Canal+ Family.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 167)

Kiedy kanały do wyboru ?
 2  
a gdzie Canal+Gol, Canal+Weekend. Z tego co widzę to tylko dwa kanały sportowe cyfry: Canal+ i Canal+ Sport? WTF!
 2  
Jak w tym mieś. Zawarłem nową umowę na pakiet Canal+ Superpremium za 99zł/m to po wejściu tego w życie będę musiał dopłacić? Bo z praktyki zawsze C+ jak dodaje nowe kanały premium przysyłają aneks o podwyżce abonamentu, żebym się kurde nie wkopał!!!?
 4  
Witam wszystkich Abonamentów nowej platformy nC+ żeby oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów będzie trzeba wykupić coś w rodzaju NPremium czyli dodatkowy pakiet na nowej platformie ,który będzie kosztował 15 zł za Rozgrywki Ligi Mistrzów,Ligi Europy i Serie A.Na zwykłym Canal + Sport będzie zawsze jeden mecz Ligi Mistrzów mniej interesujący.Pozdrawiam
 13  
Nigdzie nie widać logo HBO. Czyżby ta paczka: Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Family 3, Canal+ Film, Canal+ Film 2, miała odwracać uwagę od tego faktu ???
Ja myślę ,że HBO będzie za duża strata dla NC+ a reklama mówi nam tylko o połączeniu i występujące w niej kanały to tylko cześć oferty. Teraz najważniejsze są ceny i zawartość pakietów może o tym dowiemy się już w następnym tygodniu :-)
 3  
kurcze, jako abonent pakietu Canal+ w kablówce zaczynam się bać czy ta fuzja wyjdzie mi na dobre. Do tej pory myślałem, że zlikwidują nSport (którego nie mam) i wszystko z n-ki (przede wszystkim LM) przeniosą do C+ i dostanę taki prezent, ale widzę, że nSport zostaje, więc nie są tacy głupi... Jeszcze się okaże, że mi coś zabiorą!
 1  
ja przechodze do Nc plus!
 4  
Przy próbie podania numeru:
UPS!
Wygląda na to, że strona na którą
próbowałaś(eś) wejść nie istnieje (błąd 404)
Prawdopodobnie została usunięta lub przeniesiona w inne miejsce.
 4  
jak nc+ nie dogodzi wam to już nic wam nie dogodzi, lepiej nie można już
 5  
Witam,

właśnie kończymy układać program dla paczki Canal+ na kwiecień. Canal+ podstawowy to od tej pory będą tylko powtórki a prawdziwe mięsko będzie na kanałach Family. W kwietniu min. Igrzyska śmierci, Dom w głębi lasu, Pamięć absolutna, Ted oraz Prometeusz. Kanały Canal+ Family zostały najwyżej wycenione, ale będzie tu najlepszy sport (min. NBA), nowe seriale (w lipcu 8 sezon Dextera), oraz najnowsze premiery filmowe (Pamięć absolutna, Ted i Prometesz to filmy, które kinową premierę miały 7 miesięcy temu) - oto nowa strategia kanałów PREMIUM!
 13