Łukasz Szewczyk11.03.2013 (9:48)9 komentarzy

Family Sport HD rozpoczyna nadawanie. Tylko własne produkcje (wideo)

Kablówka trzeciej generacji Jambox, jest pierwszym operatorem kablowy, który wprowadza do swojej oferty nowy, polski kanał promujący aktywny styl życia - Family Sport. Stacja dostępna będzie w wersji SD i HD.
Kanał Family Sport (www.familysport.tv) rozpoczyna nadawanie w poniedziałek - 11 marca 2013 roku. Kanał dostępny będzie w sieci JamBox, której oferta dostępna jest w 120 miastach Polski.Jak informuje nadawca, Family Sport to stacja ludzi, dla których sport i aktywny wypoczynek jest codziennością, ale też dla tych, którzy chcieli by zacząć i nie wiedzą jak oraz dla tych, którzy jeszcze nie przypuszczają, że ruch może być ich sposobem na życie. Kanał promuje aktywność fizyczną w każdym wydaniu. Prezentuje pasjonatów najróżniejszych dyscyplin sportowych, podróżników, amatorów tańca, czy wielbicieli wypoczynku na świeżym powietrzu. Pokazujemy na jak wiele sposobów można aktywnie spędzać czas.Nadawca stawia na programy własnego autorstwa. Wśród nich znajdą się m.in.: "Arnold i Karolina", "Bajkat", "Zobacz!", Z rafinerią w Kirgistanie", "Largo i przyjaciele", "Tai Chi Chuan", "Pogromczynie maszyn", Slajd show", "Prof. Tom Anatom", "Technosport", "4 żywioły", "Gość Family Sport", "Ekspedycja motocyklowa" i "W poszukiwaniu dobrych stron".
Klub Family Sport
Klub Family Sport
Znana twarzą stacji będzie Olimipa Ajakaiye, znana widzom m.in. TVN czy TVP2. Na antenie Family Sport poprowadzi program "Klub Family Sport".


Nadawcą Family Sport jest spółka R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej. Dystrybucją stacji zajmuje się TVPasja.

Komentarze (1 - 9 z 9)

a wiecie może od kiedy w Jambox będzie bo na tą chwilę nic niemam/
 4  
Daje mu rok nadawania a pózniej zniknie jak ''ciotka w czechach'' ten kanał
 6  
jutro jutro kolego
 1  
Myślałem, że to pierwszy kanał z nowego rozdania nC+: C+ Family Sport a tu zawód. :( Ten R.D.F. Broadcasting z Bielska-Białej to pozostałości po studiu rysunkowym?
 1  
no Media2 no Family Sport mnie zaskoczyli oni wiedzą że w Jambox bedzie ten kanał a samo Jambox narazie nic nie wiedzą albo tylko pani która mi odebrała telefon w biurze obsługi klienta
 1  
Chcę ten kanał w CP :-D
 3  
aktywny styl życia się prowadzi, a nie ogląda
 5  
Widziałem w Jamboxie jak na początek to wyglada to profesjonalnie ... pożyjemy zobaczymy
 1  
Nie. To zupełnie inna firma.
 1