Łukasz Szewczyk14.03.2013 (9:27)10

Platforma nc+, czyli historia pewnej znajomości Cyfry+ i "n"

W czwartek (21 marca 2013 roku) dokładnie w 18. rocznicę uruchomienia Canal+ w Polsce zadebiutuje platforma cyfrowa nc+, powstała z połączenia platform Cyfra+ i "n". Przez szereg lat obydwie firmy konkurowały ze sobą w obszarze treści i technologii wyznaczając nowe kierunki rozwoju telewizji w Polsce.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 10)

pewnie będzie bardzo drogo
 12  
kolejny post o niczym, pasjonująca historia cyfry + oraz n, natomiast o ofercie nowej platformy nadal gó#$% wiemy.
 5  
Wszyscy z niecierpliwością czekają na nową propozycję zastanawiając się, co przyniesie nc+., a mnie się wydaje że tak wszystko ukrywają bo tak naprawdę nie są w stanie zaproponować więcej niż było.
Dobijając klientów zmianą sprzętu na conax z parowanymi kartami wykończą sami siebie.
 7  
Tak naprawdę, to nowa platforma będzie miała największą ilość do wytwórni filmowych jak i impres sportowych. Konkurencja będzie bladym cieniem !!!. Tak jak kiedyś CP było bladym cieniem pod względem oferty, tak i teraz będzie ;)
 3  
codziennie dostaje spam od n /nc+

Twoja wiadomość

Do: nkontakt
Temat: Multiroom
Wysłano: 20 stycznia 2012 08:55:21 (UTC+01:00) Sarajewo, Skopie, Warszawa, Zagrzeb

została usunięta bez czytania o godzinie 13 marca 2013 15:22:10 (UTC+01:00) Sarajewo, Skopie, Warszawa, Zagrzeb.
 4  
ale te kanały nowe odrażu wchodzą do pakietów czy potem ...4076
 3  
Gdyby nie n platforma, to w pozostałe platformy nie starałyby się o rozwój technologiczny. N-ka była po prostu renesansowym bodźcem dla innych operatorów.
 17  
Można nie lubić N, ale prawda jest taka, że pokazała iż można wprowadzić coś, co dla wielu było marzeniem. Wspomniana platforma jest jak Play, Heyah.
 9  
następne gówno owinięte w TVNOWY PAPIEREK Z PAJACAMI Z AUGUSTÓWKI
 4  
Akurat heyah to trochę bezsensowny przykład, bo ta marka należy do PTC, ale ogólnie z tezą się zgodzę. Miałem i n i cyfrę+ ( w różnym czasie). Do c+ wróciłem ze względu na sport. Teraz znów wszystko razem (a nawet więcej, Enea Ekstraliga wreszcie w HD I LM/LE). Zobaczymy jak będzie, ale pewnie cena będzie przyprawiała o zawroty głowy.
 3