Łukasz Szewczyk14.03.2013 (9:52)69 komentarzy

Platforma "n" wyłącza kanały TV. Pakiet Canal+ za nPremium?

Platforma "n" z początkiem kwietnia 2013 roku wprowadzi zmiany dla obecnych abonentów. Z oferty ma zostać wyłączonych 7 kanałów telewizyjnych. Dodatkowo "n" informuje o zaprzestaniu nadawania pakietu nPremium i wprowadzenia 6 nowych kanałów premium.
Platforma "n" wyłącza kanały TV. Pakiet Canal+ za nPremium?
Satelitarna platforma "n" informuje swoich abonentów, że od 5 kwietnia 2013 roku platforma "n" zaprzestanie udostępniania pakietu nPremium, na który składają się cztery kanały: nPremium HD, nPremium 2 HD, nPremium 3 HD, nPremium 4HD. W zamian operator zapowiada, że w miejsce opcji dodatkowej nPremium rozpocznie udostępnianie 6 nowych kanałów premium wzbogaconych ekskluzywnymi programami. Prawdopodobnie chodzi o nowy pakiet Canal+, który według nieoficjalny informacji ma składać się z kanałów: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport i Canal+ Sport 2.Dodatkowo w korespondencji do abonentów platforma "n" informuje, że z dniem 1 kwietnia 2013 roku zaprzestanie udostępniania siedmiu kanałów telewizyjnych: Wojna i Pokój HD/Sundance Channel HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America oraz Religia.tv. Podkreślmy jednak, że powyższe zmiany dotyczą oferty "n", a nie nowej oferty nc+, którą poznamy dopiero 21 marca.
W związku z wprowadzonymi zmianami, abonentom "n" przysługuje prawo do bezkarnego rozwiązania umowy z operatorem w terminie czternastu dni od dokonania zmian. Dodajmy także, że obecnie abonenci "n" i Cyfry+ po 21 marca 2013 roku będą mogli skorzystać z nowej oferty nc+.

Komentarze (1 - 10 z 69)

No wreszcie się karty odkrywają i robi się coraz ciekawiej i bardziej rzeczowo a nie tylko spekulacje ze coś będzie czegoś nie będzie.Tez dostałem ten rachunek na TV z takim info

Najbardziej mnie cieszy to ze ten SportKlub i FightKlub z jakoscią VHS znikaja bo tego to sie nie dało ogladac

Ja umowę raczej wypowiem bo mam dwie jedną korzystną a druga nie za bardzo

Czekamy na rozjasnienie tematu 21 marca 2013
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 14 marca 2013 o 10:00:04 przez hubertikus).
 26  
no to po ence zostanie tylko nsport i tunery chyba hehe. Jak to przezyją fanboje enki!
antoni aleksiejewicz 14.03.2013 (10:07:16)
 13  
mam lokalne tv i akurat 4 npremium , ale wczoraj sie z deko wkur bo napisali na że 5 kwietnia likwidują npremium i mgm hd ,ale dziś dzwoniłem i może dadzą coś w zamian - o ile nc+ zaoferuje coś nowego ( szkoda tych npremium od uja nowości 2011 i 2012 )
 5  
Jak dla mnie wszystko na plus..
1. sporklub i fightklub nic nie pokazują
2. Universal Channel może i troszkę szkoda ale z tego co wiem to ten kanał będzie nadawany w HD więc pewnie w takiej wersji niebawem się pojawi w ofercie.
3. C+ zamiast nPremium jak połączą oferty to spoko ale jak po połączeniu zostanie oferta okrojona o treści to kiepsko..
4.ESPN America troszkę sportu z USA może i szkoda ale płakać nie będę..
5.Religia TV nie oglądałem ale jak by zainwestować w tą TV to na pewno była by lepsza od znanej TV religijnej..

Nie wypowiadam umowy bo mam do 30 kwietnia więc prawdopodobnie podpisze umowę na nowych warunkach.
 18  
bardzo szkoda ESPN AMERICA teraz właśnie leci NHL
a nigdzie indziej nie da się oglądać
szkoda szkoda szkoda
 3  
ESPN America i ESPN Classic końcą nadawanie w europie (poza UK)
 5  
kończą*
 3  
ESPN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((((((((((((((((((((((((
 2  
Szkoda tylko ESPN America!!! Chyba, że zaczną nadawać ESPN America HD :)
 5  
Mam taka nadzieje, bo nie wiem jak sie rozstane z MLB NFL czy NHL i NCAA :( Jedyny profesjonalny kanal sportowy w Polsce!! Widze, ze sporo jest zwolennikow tego programu, a mimo wszystko ucieka z Polski, mam nadzieje, ze w nc+ bedzie. To samo tyczy sie Universal Channel moze bedzie w nc+ w HD.
 2