Łukasz Szewczyk14.03.2013 (17:43)6 komentarzy

Cinemax za nPremium w sieci TOYA

W związku z zakończeniem nadawania kanałów nPremium, operator sieci kablowej TOYA, abonentom odbierającym te kanały udostępni w zamian dostęp do pakietu Cinemax.
Czwartek (4 kwietnia 2013 roku) będzie ostatnim dniem nadawania kanałów pakietu nPremium (więcej o tym TUTAJ). W związku z tym operatorzy kablowi wprowadzają zmiany w swoich ofertach. Sieć TOYA, pod względem liczby abonentów czwarty operator kablowy w Polsce, komunikuje swoim klientom, że w miejsce dwóch kanałów nPremium udostępni swoim abonentom pakiet Cinemax.
Po zmianie oferty abonentom posiadającym jednocześnie pakiety: Extra i Cinemax, Extra i HBO <axPak oraz Extra i HBO GO MaxPak zostaną zmienione pakiety oraz zmniejszone opłaty...Przypomnijmy, że sieć TOYA kanały nPremium 3 i nPremium 4 (wcześniej nFilm i nFilm 2) oferuje swoim klientom w ramach dodatkowo płatnego pakietu Extra. Dodajmy także, że TOYA jest jedynym z piątki największych operatorów kablowych w Polsce, który udostępniał swoim abonentom kanały pakietu nPremium.

Komentarze (1 - 6 z 6)

no jak mieli npremium 3 i 4 to za wiele nie straca. co prawda nie zyskaja niewiadomo czego, ale IMHO 3 i 4 nie prezentowaly nic hitowego.
no chyba, ze kogos interesowala LM.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 14.03.2013 (17:57:21)
 5  
Dostaną 1 za 2. Dobre. Bo cinemax 2 = Cinemax+24
 5  
Fajne rozwiązanie, Cinemax to dobry kanał. A co z kablówkami, które mają nPremium3 i 4 w analogu (np kablówka TVSłowianin)
 2  
mnie takie rozwiązanie odpowiada... fakt, że Cinemax2 to Cinemax1 + 24 h, ale zdarzyło mi się nie jeden raz na tym korzystać... a w sumie Cinemax ma znacznie lepszą ramówkę od n-premium - na sporcie mi nie zależy... filmy mają znacznie lepsze od n-premium, bo oferta jest bogatsza i bardziej zróżnicowana: jest kino europejskie, jest kino z lat 50-80, jest cykl Ekrany świata, a nie tylko kilka filmów wysokobudżetowych (czyli naszpikowanych efektami specjalnymi) na krzyż i powtarzanych po X razy...
 2  
ale dekodery 3G są do d...y, i dałbym niedostateczny za te cudo XXI wieku.
 0  
ale dekodery 3G są do d...y, i dałbym niedostateczny za te cudo XXI wieku.
mam 3G PVR - jeśli nie liczyć zbyt małych zakładek na nagrania (niektóre stacje potrafią dać wcześniej nawet pół godziny) i faktu, że timer nie przełącza dekodera na kanał to nie narzekam - nie jest źle
 3