Łukasz Szewczyk21.03.2013 (9:54)4 komentarze

Zmiany w ramówce Polsat News. Nowy program "Tak czy Nie"

W kwietniu 2013 roku informacyjny kanał Polsat news wprowadzi do swojej ramówki kilka zmian. Wśród nowości pojawi się nowy program "Tak czy Nie", który poprowadzą Agnieszka Gozdyra oraz Maciej Stroiński.
Agnieszka Gozdyra
"Tak czy Nie" na antenie Polsat News zadebiutuje 2 kwietnia, a na antenie stacji będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 21.30. Formuła magazynu zakłada, że prowadzący postawi pytanie, na które spróbują odpowiedzieć zgromadzeni w studiu goście, a decyzję "Tak czy nie" podejmą widzowie. Program będzie szukał odpowiedzi na najważniejsze pytanie dnia. Punktem wyjścia będzie zawsze najistotniejsze wydarzenie, które skupia zainteresowanie widzów. W programie zderzymy odmienne punkty widzenia, a widzowie będą mogli na żywo skomentować to, co mówią goście, a nawet zadać im pytanie za pośrednictwem portali społecznościowych - Facebook i Twitter. Widzowie będą mogli wyrazić swoją opinię także mailowo - adres: [email protected]

Na Facebooku zostanie stworzony fanpage programu, na którym zostanie uruchomiona sonda, za pośrednictwem której widzowie odpowiedzą na pytanie dnia. Wynik sondy zostanie podany przez prezentera nowego programu w magazynie "Wydarzenia Opinie Komentarze", który emitowany jest o godz. 22.00. To jednak nie jedyne zmiany w wiosennej ramówce Polsat News. Od 2 kwietnia w dni powszednie o godz. 19.35 zostanie wyemitowany program Polsatu Biznes "I kto ma rację?". Następnie magazyn "To był dzień" (godz. 20.00), który zyskał nową oprawę graficzną oraz odświeżoną formułę. Magazyn "To był dzień na świecie" od 2 kwietnia zmienia się w "To był tydzień na świecie" i będzie nadawany w niedzielę o godzinie 21.00, potrwa godzinę. W programie zobaczymy podsumowanie najważniejszych wydarzeń zagranicznych minionego tygodnia. Zmieni się także pora emisji Magazynu Reporterów Krajowych "Polska" - od kwietnia program będzie emitowany o godz. 21.00 i zostanie wydłużony do 20 minut. "Informacje dnia", czyli najważniejszy serwis informacyjny w ciągu doby, zostanie przeniesiony na godzinę 23.00 (wcześniej godz. 21.00). Wydłużony do 20 minut zostanie także magazyn "Oblicza świata", emitowany w soboty o godz. 21.30. W programie znajdzie się więcej informacji lifestylowych i ciekawostek.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Podpisujemy petycję za nielikwidowaniem programu To był dzień na świecie: www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=9440
 6  
Likwidacja To był dzień na świecie to idiotyzm. To jeden z lepszych programów Polsat News. Głosowanie w nowym programie na Facebooku czyli znowu niekoniecznie dla tych co oglądają akurat telewizję. Wśród moich znajomych jakoś te dwie grupy: oglądający tv i surfujący w internecie się mijają.
 4  
Niestety, wpisuje sie to w ogolny trend 'infotainment' i siegania po coraz bardziej infantylna widownie, ktora nie potrafi juz skupic swej uwagi na 'normalnej' rozmowie i jej mozg musi byc pobudzany bodzcami z wielu zrodel naraz. Mamy wiec jakies glupawe show z fejsbukowa sonda zamiast przyzwoitej dyskusji na tematy miedzynarodowe. Szkoda.
 4  
W kontekście wzrostów oglądalności tego kanału takie nowe ramówki cieszą. Polsat news to mój ulubiony program informacyjny, a nie polityczny jakim jest TVN 24.
 1