Łukasz Szewczyk21.03.2013 (10:27)171 komentarzy

Oferta nc+ zaprezentowana. 50 kanałów HD, treści premium, wysokie ceny

Fuzja satelitarnych platform Cyfra+ i "n" staje się faktem. Dzisiaj na rynku debiutuje nowa platforma nc+, która będzie oferowała nowoczesne technologie, największą liczbę 50 kanałów HD oraz najbogatszą ofertę treści premium. Ile kosztuje dostęp do nowej oferty?
W czwartek (21 marca 2013 roku) oficjalnie w Polsce startuje nowa platforma satelitarna nc+. Data ogłoszenia jest symboliczna - dzisiaj mija dokładnie 18 lat od momentu rozpoczęcia transmisji Canal+ w Polsce.
Jesteśmy dumni, iż dzięki najlepszej ofercie programowej i technologii nc+ weszła do wąskiego grona najważniejszych europejskich graczy na rynku płatnej telewizji, takich, jak BSkyB w Wielkiej Brytanii czy Canal+ we Francji - powiedział Julien Verley, prezes nc+
Mamy wszystko, co najlepsze: w sporcie od rodzimej Ekstraklasy, przez ligę hiszpańską, angielską, włoską, francuską, aż po Ligę Mistrzów UEFA. Kino alternatywne i produkcje największych wytwórni filmowych. A do tego żużel, NBA, tenis w możliwie najlepszym wydaniu, wszystkie najlepsze kanały tematyczne, w tym siedem produkowanych przez nc+. Wszystko w parze z technologią, która sprawia, że miejsce i czas w którym mamy zobaczyć wszystko co kochamy kompletnie przestają się liczyć dodał Christian Anting, Członek Zarządu nc+
Najważniejsze elementy nowej oferty nc+ to ekskluzywny dostęp do największych imprez sportowych i premier filmowych dostępnych tylko dzięki nc+ :
• Wszystkie najważniejsze ligi na świecie wraz z rodzimym dziennikarstwem i plejadą ulubionych komentatorów sportowych z nSport i Canal+, a do tego boks, żużel, NBA i tenis
• 6 kanałów z nowej rodziny CANAL+, wzbogaconych dzięki treściom nPremium: Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Film, Canal+ Film2, Canal+ Family, Canal+ Family2
• Nowa jakość transmisji (pod względem obrazu i dźwięku) - najszersza oferta rynkowa z 50 kanałami w HD
• 6 własnych kanałów tematycznych: Kuchnia+, Domo+, Ale kino+, Planete+, MiniMini+, TeleTOON+/HYPER+ oraz doskonale rozpoznawalne propozycje programowe Discovery i BBCCeny abonamentu rozpoczynają się od 39 zł, ale brak w nim chociażby tematycznych kanałów własnych, jak m.in. MiniMini+, Ale kino+, TeleToon+ czy nSport. te znajdziemy w kolejnym abonamencie za 59 złotych. Dodatkowo pakiet Canal+ został rozdzielony na dwa pakiety - pełny dostęp do Canal+ możliwy dopiero w abonamencie za 119 zł.Obecnie do dyspozycji klientów jest sześć pakietów promocyjnych. Najtańszy pakiet Comfort+ w cenie 39 zł oferuje 70 kanałów, w tym 17 w jakości HD (TVP1 HD, TVP2 HD, TVP HD, TVN HD, TVN7 HD, TVN24 HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, Polsat HD, BBC HD, FOX HD, AXN HD, National Geographic HD, Discovery HD, Eurosport HD, MTV Live HD, Arte HD). Klienci wybierający ten pakiet mogą kupić BOX+ w cenie 49 zł lub PVR BOX+ w cenie 149 zł (albo 49 zł + 10 zł miesięcznie). Umowa na 12 miesięcy. Możliwość dokupienia dostępu do pakietu podstawowych kanałów własnych za 10 zł.
Drugim pakietem jest Universal+ w cenie 59 zł miesięcznie, który oferuje dostęp do 108 kanałów, w tym 34 stacji HD, a wśród nich m.in. Ale kino+ HD, Planete+ HD, nSport HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD, MiniMini+ HD, TeleTOON+ HD, Hyper+ HD, MGM HD, FOX Life HD, AXN Spin HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD, BBC Knowledge, Eurosport 2 HD, Romance TV HD, Nickelodeon HD. W ramach oferty klient otrzymuje także dostęp do Canal+ Family i Cana+ Family 2 na dwa miesiące (po okresie promocyjnym opłata miesięczna to 20 zł). Klienci wybierający ten pakiet mogą kupić BOX+ w cenie 0 zł lub PVR BOX+ w cenie 99 zł (albo 49 zł + 5 zł miesięcznie). Umowa na 12 miesięcy.Kolejne pakiety są wzbogacone w kanały Premium Canal+. W pakiecie Canal+ Silver w cenie 79 zł klient otrzymuje dostęp do 110 kanałów (w tym 36 HD) oraz kanałów Canal+ Family i Canal+ Family 2. Dodatkowo na okres 2 miesięcy przyznawany jest promocyjny, darmowy dostęp do pełnej paczki Canal+. Dostępne urządzenia: BOX+ za 0 zł, PVR Box za 49 zł oraz mediaBOX+ w jednorazowej cenie 199zł lub 49 zł + 10 zł miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy.

Czwarty pakiet Canal+ Gold to koszt 99 zł miesięcznie. W abonamencie klient otrzymuje dostęp do 112 kanałów (38 w jakości HD), w tym do Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film oraz serwisów netVOD+ oraz seriale+. Dodatkowo na okres 2 miesięcy przyznawany jest promocyjny, darmowy dostęp do pełnej paczki Canal+. Dostępne urządzenia: BOX+ za 0 zł, PVR Box za 49 zł oraz mediaBOX+ w jednorazowej cenie 199zł lub 49 zł + 10 zł miesięcznie.Piąty pakiet Canal+ Platinum w cenie 119 zł oferuje dostęp do 114 kanałów (40 w HD) oraz pełnej paczki Canal+ (Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport) i serwisu nc+ GO. Dostępne urządzenia: turboBOX+ w jednorazowej cenie 149 zł lub 49 zł + 5 zł miesięcznie oraz mediaBOX+ w jednorazowej cenie 199zł lub 49 zł + 10 zł miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy.

Dostęp do pełnej oferty (130 kanałów, w tym 50 HD) oferuje pakiet All Inclusive+ w cenie 199 zł. W ramach tej oferty klient otrzymuje dostęp do pełnego pakietu Canal+, HBO, FilmBox, Cinemax, kanałów dla dorosłych oraz dodatkowo płatnych History HD i Sundance HD. Cena obejmuje także dostęp do serwisu nc+GO oraz serwisów VOD. W cenie jest także usługa multiroom HD. Dostępne urządzenia: turboBOX+ w jednorazowej cenie 149 zł lub 49 zł + 5 zł miesięcznie oraz mediaBOX+ w jednorazowej cenie 199zł lub 49 zł + 10 zł miesięcznie. Umowa na 12 miesięcy.

Kanały i pakiety dodatkowo płatne:
- pakiet HBO: 25 zł
- pakiet Cinemax: 15 zł
- pakiet FilmBox: 15 zł
- kanał Sundance Channel HD: 2,99 zł
- kanał History HD: 1,99 zł
- kanał Mezzo: 5 zł
- opcja NOC: 25 zł
- opcja Redlight HD - 15 zł
- opcja TV France: 10 złPlatforma nc+ to także dostęp do usług dodatkowych:
• Multiroom - film, mecz i serial - jednocześnie nawet w sześciu różnych pokojach - w ramach jednej umowy
• nc+GO - Multiscreen - ulubione programy na ekranie smartphone'a lub tabletu w dowolnym miejscu w Polsce
• Dekoder PVR (nagrywanie, zatrzymywanie, cofanie) z dostępem do biblioteki programów VOD+ i netVOD+ (wirtualne wypożyczalnie filmów i programów) - najlepsze produkcje w dowolnym momencie Twojego dnia
• WiMP - 20 milionów utworów - każdy rodzaj muzyki na wyciągnięcie ręki

Komentarze (1 - 10 z 171)

Na N dodali już 6 kanałów HD (?) od CYFRY + !!!
Jest m. innymi: ALE MKINO HD i PLANET HD.
Kanały na pozycjach 150 - 156.

Zapowiada się ciekawie.
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 21 marca 2013 o 10:40:19 przez HD_Fan).
 15  
Gdzie można online za darmo oglądac tą konferencję. Poproszę o linka.
 0  
ale cukier....
 5  
Swoją drogą wstyd, że taka interaktywna telewizja, a obejrzeć konferencję można tylko w TV:/
 1  
działa już strona ncplus.pl można sobie wszystko zobaczyć
 2  
Na stronie ncplus jest już podana pakietyzacja sprawdźcie . I tak jak pisałem kilka dni temu szału nie ma .
 5  
jaka pękna śmierć n- ki
 9  
W pakiecie za 39 zł nie ma kanałów cyfry+ min: ALE KINO , Planete, itp. ogólnie ten pakiet to żenada :-( W nc+ brak nie będzie natomiast : Cartoon network,tcm, extreme sport channel, csb drama,csb action,csb reality,travel channel ,History SD ,BBC Enterteiment , jeśli dobrze widzę :-) także szału nie ma ale można było się spodziewać. za 59 zł całkiem nieźle .
 37  
ale drogo :OOO WITAJ POLSACIE!!!
 130  
Macie swoje Nc+ Liga mistrzów od abon. 119 zł hehehe / MiniMiniHD od 59 zł HBO HD dopiero przy 199 zł KAPA !!!!
 71