Łukasz Szewczyk21.03.2013 (10:27)171

Oferta nc+ zaprezentowana. 50 kanałów HD, treści premium, wysokie ceny

Fuzja satelitarnych platform Cyfra+ i "n" staje się faktem. Dzisiaj na rynku debiutuje nowa platforma nc+, która będzie oferowała nowoczesne technologie, największą liczbę 50 kanałów HD oraz najbogatszą ofertę treści premium. Ile kosztuje dostęp do nowej oferty?

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 171)

Pamiętajcie, że to ceny cennikowe, więc dla przedłużających umowę będzie niższa cena, tak jak było w Cyfrze, że na stronie 99 zł, a przy przedłużaniu umowy np. 71.

Co nie zmienia faktu że nigdzie się nie ruszam, teraz płacę 71 zł i mam C+, HBO, History czy kanały CBS, których nie widzę w nowej ofercie. Jeszcze rok mam umowę więc nie migruję do nc+.
 2  
Tu nawet Chuck Norris nie pomoże. Oferta straszna cenowo. Miałem nadzieję, że zaoferują full ofertę sportową za 80zł miesięcznie, ale się pomyliłem.
 5  
Myslalem,ze full pakiet bedzie maxymalnie za 150 zl.Jest troche wiecej.Umowe z "N" mam do lipca,ale chyba wczesniej sie zdecyduje na migracje.I raczej bedzie to All inclusive.Moge sobie na to pozwolic,to dlaczego nie?
A dekoder wyglada swietnie.
 15  
Drogo strasznie:)
Ale moim zdanie są lepsi od Cyfrowego Polsatu w niskim segmencie. Z ciekawości porównałem pakietu obu platform za 59 złotych. Gdybym się decydował to Polsat przegrywa zdecydowanie w tej cenie:)
No nic zostaję w UPC:)
 8  
Ale LIPA !!!!!! hahahahahah
 9  
Zgodnie z przwidywaniami oferta NC+ nagoni klientów Cyfrowemu Polsatowi. Ceny NC+ są kosmicznie wysokie.
 7  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
żeby oglądać history hd i sundance hd , to muszę wziąć pakiet za 200 zł. chyba ich pojebało !!!!!!!!!!!!!!. maiła być kompletna oferta . i tak było zachwalane . a wyszło wielkie g......
nc+ to jest kpitna . wyleciało dużo dobrych kanałów . pierdolę ich . biorę polsat .
a jak zobaczyłem pana od nfilmów to całkiem z ich nc+ zrezygnowałem i mi jest teraz nie dobrze . feeeee
 100  
Stać mnie , ale nie jestem frajerem za 199 zł nie ma szans żebym to kupił . Powodzenia wiosna idzie , ligi się kończą , no powodzenia .. Nie ma to jak Polska ;/
 10  
Mieszkam w niemczech i wydanie 50 euro miesiecznie to nie problem, ide do nc+
 21  
To ma być zmiana na lepsze? Teraz oglądam sport za 77 zł miesięcznie razem z muliroomem. Po fuzji za to samo musiałbym zapłacić minimum 134 zł. Nie sprawdzałem jak z dekoderami . Faktycznie interes życia...
 4