Łukasz Szewczyk21.03.2013 (16:27)58 komentarzy

Nowy Canal+ rozdzielony na pakiety. W nc+ i w sieciach kablowych

5 kwietnia 2013 roku rusza nowy pakiet Canal+, który będzie składał się z sześciu kanałów w SD oraz HD. Dostęp do stacji będzie jednak podzielony na opcje abonamentowe. Zmiany dotyczą nie tylko nc+ ale także sieci kablowych.
Nowa platforma nc+ zaprezentowała nowa ofertę. Już wiadomo, że 5 kwietnia 2013 roku zmieni się pakiet Canal+, który będzie składał się z sześciu całodobowych kanałów - Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Family2, Canal+ Film i Canal+ Film 2* - nadawanych w wersji HD oraz SD. Charakterystyka kanałów nowego pakietu Canal+:

Canal+ Film HD
Canal+ Film HD
Canal+ Film i Canal+ Film 2
Propozycja dla wielbicieli dobrego filmu od najnowszych hitów kinowych do najlepszych filmów wszech czasów. Zdobywcy Oskarów, nagród Emmy i Złotych Globów. Największe gwiazdy, unikalne seriale oraz najlepsze polskie filmy.
Canal+ Family HD
Canal+ Family HD
Canal+ Family, Canal+ Family 2
Pierwszy krok do świata rozrywki w jakości premium dla całej rodziny z cotygodniową premierą filmową oraz wybranymi wydarzeniami sportowymi na wyłączność. Świat filmów familijnych, świetnych komedii i hollywoodzkich hitów przeplatany elektryzującymi wydarzeniami sportowymi.

Canal+ Sport HD
Canal+ Sport HD
Canal+ Canal+ Sport
Największa oferta programowa dla prawdziwych fanów sportu: mecze najlepszych piłkarskich lig europejskich: Liga Mistrzów UEFA i Liga Europejska UEFA, liga angielska, hiszpańska i francuska oraz polska T-Mobile Ekstraklasa, żużel, NBA, tenis i sporty walki.Do tej pory Canal+ w Polsce oferowany był jako jeden pakiet na platformie Cyfra+ oraz w sieciach kablowych. Wprowadzenie platformy nc+ przynosi także zmianę w sprzedaży, rozdzielając Canal+ na trzy pakiety:
Canal+ Silver: Canal+ Family, Canal+ Family 2
Canal+ Gold: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2
Canal+ Platinum: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport

Powyższa pakietyzacja będzie stosowana w sprzedaży Canal+ za pośrednictwem nowej platformy nc+ oraz w sieciach kablowych. O cenach i zmianach w sprzedaży Canal+ operatorzy będą informować w osobnych komunikatach. Mamy jednak dobra informację - niektórzy operatorzy kablowi informują, że obecni abonenci Canal+ (korzystający z ofert promocyjnych) będą korzystali z pakietu Canal+ na dotychczasowych warunkach cennikowych (promocyjnych i standardowych).

* Kanały Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Family2, Canal+ Film i Canal+ Film 2 od 5 kwietnia 2013 roku zastąpią dotychczasowe: Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Gol, Canal+ Weekend i Canal+ 3D

Komentarze (1 - 10 z 58)

A myślałem że już dzisiaj będzie ta zmiana.Ale nic. Pożyjemy zobaczymy.... Ktoś pisał że nc+ ma mieć na wyłączność kanał SHOWTIME, ale to pewnie była plotka. pozdr
 2  
Mają prawa do wszystkich seriali Showtime (które Showtime produkuje), czyli Dexter, Californication, House of Lies itd. Homeland nie, bo Homeland produkuje 20th FOX ;) i jest na FOX HD.
 3  
a co z abonentami npremium ?
Były cztery kanały , które likwidują >
Czymś to zastąpią ?
Jeżeli mój pakiet zostanie w tej samej cenie a będę miał 4 kanały mniej to sorry ...
a do nc+ nie zamierzam migrować ...szalony nie jestem :)
mam jeszcze 12 mcy umowę z N
Npremium + HBO+wszystkie tematyczne za 79 pln
oferta o jakiej teraz można pośnić i pomarzyć ...
potem bye bye
 19  
jak mi powiedzą za cały pakiet canal+70 zł to ja podziękuje UPC za canal
 38  
Odpowiedź UPC: Uprzejmie Was informujemy, że zmiany, które ogłosił nadawca kanałów CANAL+, nie mają wpływu na zawartość programową pakietu CANAL+ dostępnego w UPC – kanały, które były dotychczas w jego ofercie nadal będą dostępne. W rezultacie zmian, od kwietnia kanały CANAL+ dostępne w UPC będą wzbogacone o szereg nowych wydarzeń sportowych oraz filmów. Część kanałów będzie miała także nową nazwę i oprawę graficzną, a trzy z nich (CANAL+ WEEKEND, CANAL+ GOL i CANAL+ 3D) będą dostępne przez 24 godziny. O ewentualnych zmianach będziemy Was na bieżąco informować.

W sumie cięzko ją rozszyfrowac, niby to samo, ale jakos nie do końca. Pytanie brzmi, czy udziałowiec nc+ pozwoli sobie na jakieś większe zmiany w cenniku
 1  
Od 6 kwietnia kanaly npremium mają przestać nadawać. A do lipca jest czas, żeby skorzystać z migracji. Także, nie cieszyłbym się z aktualnie posiadanej umowy na dobych warunkach :)
 0  
sam Canal+ powinien być dodatkowa opcją max 40 zł a nie bym mógł go obejrzec musze wydać 119 zł i mieć 100 nie potrzebnych kanałów
 8  
60 złotych za pełną paczkę Canal+???!!! Canal+ kosztował 30 zł, a npremium jakieś 20, co daje nam 50 zł, a oni jeszcze więcej chcą?
 27  
Złodzieje... i tyle..
 51  
Szkoda, że nie ma możliwości takiego mixu: Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Family 2... Na tych kanałach zapewne będzie emitowana mecze LM, czy LE, ale nie mogę mieć tych 4 bo jestem skazany jeszcze na dwa kanały filmowe..
 6