Łukasz Szewczyk21.03.2013 (16:27)58

Nowy Canal+ rozdzielony na pakiety. W nc+ i w sieciach kablowych

5 kwietnia 2013 roku rusza nowy pakiet Canal+, który będzie składał się z sześciu kanałów w SD oraz HD. Dostęp do stacji będzie jednak podzielony na opcje abonamentowe. Zmiany dotyczą nie tylko nc+ ale także sieci kablowych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 58)

A myślałem że już dzisiaj będzie ta zmiana.Ale nic. Pożyjemy zobaczymy.... Ktoś pisał że nc+ ma mieć na wyłączność kanał SHOWTIME, ale to pewnie była plotka. pozdr
 2  
Mają prawa do wszystkich seriali Showtime (które Showtime produkuje), czyli Dexter, Californication, House of Lies itd. Homeland nie, bo Homeland produkuje 20th FOX ;) i jest na FOX HD.
 3  
a co z abonentami npremium ?
Były cztery kanały , które likwidują >
Czymś to zastąpią ?
Jeżeli mój pakiet zostanie w tej samej cenie a będę miał 4 kanały mniej to sorry ...
a do nc+ nie zamierzam migrować ...szalony nie jestem :)
mam jeszcze 12 mcy umowę z N
Npremium + HBO+wszystkie tematyczne za 79 pln
oferta o jakiej teraz można pośnić i pomarzyć ...
potem bye bye
 19  
jak mi powiedzą za cały pakiet canal+70 zł to ja podziękuje UPC za canal
 38  
Odpowiedź UPC: Uprzejmie Was informujemy, że zmiany, które ogłosił nadawca kanałów CANAL+, nie mają wpływu na zawartość programową pakietu CANAL+ dostępnego w UPC – kanały, które były dotychczas w jego ofercie nadal będą dostępne. W rezultacie zmian, od kwietnia kanały CANAL+ dostępne w UPC będą wzbogacone o szereg nowych wydarzeń sportowych oraz filmów. Część kanałów będzie miała także nową nazwę i oprawę graficzną, a trzy z nich (CANAL+ WEEKEND, CANAL+ GOL i CANAL+ 3D) będą dostępne przez 24 godziny. O ewentualnych zmianach będziemy Was na bieżąco informować.

W sumie cięzko ją rozszyfrowac, niby to samo, ale jakos nie do końca. Pytanie brzmi, czy udziałowiec nc+ pozwoli sobie na jakieś większe zmiany w cenniku
 1  
Od 6 kwietnia kanaly npremium mają przestać nadawać. A do lipca jest czas, żeby skorzystać z migracji. Także, nie cieszyłbym się z aktualnie posiadanej umowy na dobych warunkach :)
 0  
sam Canal+ powinien być dodatkowa opcją max 40 zł a nie bym mógł go obejrzec musze wydać 119 zł i mieć 100 nie potrzebnych kanałów
 8  
60 złotych za pełną paczkę Canal+???!!! Canal+ kosztował 30 zł, a npremium jakieś 20, co daje nam 50 zł, a oni jeszcze więcej chcą?
 27  
Złodzieje... i tyle..
 51  
Szkoda, że nie ma możliwości takiego mixu: Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Family, Canal+ Family 2... Na tych kanałach zapewne będzie emitowana mecze LM, czy LE, ale nie mogę mieć tych 4 bo jestem skazany jeszcze na dwa kanały filmowe..
 6