Łukasz Szewczyk21.03.2013 (16:27)58

Nowy Canal+ rozdzielony na pakiety. W nc+ i w sieciach kablowych

5 kwietnia 2013 roku rusza nowy pakiet Canal+, który będzie składał się z sześciu kanałów w SD oraz HD. Dostęp do stacji będzie jednak podzielony na opcje abonamentowe. Zmiany dotyczą nie tylko nc+ ale także sieci kablowych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 58)

W Vectrze obecni abonenci Canal+ będą korzystali z pakietu Canal+ na dotychczasowych warunkach.
 0  
to jest oferta standardowa, moze wejda jakies promocje itp...moze:)
 1  
Oferta słaba, drogo, rynek wygląda coraz gorzej.
 1  
Szkoda gadać dobrze że jest Weeb.tv i Netload itp
 2  
Są już pierwsze testy nowych odbiorników i telewizji nc+ na HDTVPolska.com
 1  
Ciekawe kiedy Multimedia Polska zaprezentuje nową paczkę Canal+ oraz ich ceny?

Niestety dla mnie oferta nc+ to wielkie rozczarowanie. Zero nowych kanałów, i wiele z dotychczasowych wyleciało (sporo też niegwarantowanych). Dlatego zostaję przy kablówce i przedłużam umowę z Multimedią Polska. Pełny pakiet MaxBox + HD + HBO + Cinemax + Canal+ oraz internet 30 i tak będę miał taniej niż pełny pakiet All Inclusive+ w nc+. :P Oferta podobna, a w wielu przypadkach nawet lepsza (Polsat Sport HD i Extra HD) i tańsza - boli tylko brak nSportu. :P
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 21 marca 2013 o 18:14:41 przez Draco_san).
 1  
Mam pytanie do znających temat. Włączyłem mój dekoder, wyskoczyło abym aktualizował ustawienia, zrobiłem ok i stało się TVP1 mam na KANALE 11 A TVN NA KANALE1!!! To przecież jakaś komedia!!! Czy mogę powrócić do starych ustawień? To jest obłęd!!! ja tych kanałów TVNu nawet nie oglądam. Dekoder to taki mały PACE jakaś firma.
 1  
tak juz zostanie. taka jest nowa lista kanalow. lepiej zacznij sie przyzwyczajac.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 21.03.2013 (18:19:44)
 1  
Przecież ich chyba pogięło jeśli ja będę miał kanały tej beznadziejnej TV ustawione jako pierwsze? Dobrze , ze umowa za 3 miesiace się kończy...
 1  
Od 6 kwietnia kanaly npremium mają przestać nadawać. A do lipca jest czas, żeby skorzystać z migracji. Także, nie cieszyłbym się z aktualnie posiadanej umowy na dobych warunkach :)
Głupoty piszesz. jak ktoś wczoraj przedłużył umowę z Cyfrą na 18 miesięcy to jeśli sam się nie zdecyduje na migrację to taką ofertę będzie posiadał do wygaśnięcia umowy.
 1