Łukasz Szewczyk25.03.2013 (11:36)154 komentarze

Jednak przymusowa migracja do nc+? Uwaga na wyższe rachunki i przedłużenie umowy!

Abonenci Cyfry+ i "n" otrzymują od nowego operatora satelitarnego nc+ korespondencję, w której informowani są o powstaniu nowej platformy oraz promocji odkodowanego Canal+. Dodatkowo w listach widnieje informacja o automatycznej migracji do nowych opcji promocyjnych nc+.
Z przesyłanych do abonentów informacji wynika, że platforma nc+ przygotowała promocję, w ramach której od 5 do 30 kwietnia 2013 roku klienci otrzymają darmowy dostęp do pełnej, nowej paczki Canal+ (Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport. I na tym koniec dobrych wiadomości. W liście można przeczytać, że operator dla obecnych abonentów Cyfry+ i "n", do których wysłał korespondencję, przygotował nową ofertę łączącą zalety platformy "n" oraz Cyfry+. Z korespondencji wynika, że automatyczna migracja do oferty nc+ (pakietu zbliżonego cenowo do posiadanej obecnie oferty) wchodzi w życie od maja 2013 roku - od tego momentu automatycznie będzie obowiązywać nowa promocja przygotowana specjalnie dla abonenta, która zastąpi "obecną promocję". Indywidualne szczegóły nowej oferty są opisane w korespondencji kierowanej do klientów (wraz z regulaminem nowej promocji). Radzimy dokładnie zapoznać z przesłaną ofertą, bo może okazać się, że nowa cena abonamentu jest znacznie wyższa, a umowa dłuższa. Przypominamy także, że w przypadku braku akceptacji zmian klient ma prawo złożyć wypowiedzenie do określonego terminu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowe oferty z przymusową migracją zostały przygotowane głównie dla abonentów, którzy przed fuzją korzystali z dodatkowo płatnych opcji nPremium (w "n") lub Canal+ (w Cyfrze+). Więcej szczegółów w indywidualnej korespondencji do abonentów.

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

To juz wiemy o co chodzilo gdy mowili ze: "nie oddadza ani jednego abonenta" :D
 206  
Złodzieje je*bane. Prędzej się zesrają, niż przedłużę z nimi umowę. Na początku, mimo tych cen z kosmosu, byłem nastawiony raczej pokojowo i zastanawiałem się nad tą ofertą. Ale wystarczyło parę dni - kilka wypowiedzi idiotów z nc+ i takich kwiatków jak dziś, żeby powiedzieć przestępcom z nc+ WON Z MOJEGO DOMU!!!
 180  
Nikt nie będzie mnie do niczego zmuszał. Skoro nowa platforma tak stawia sprawę, to arrivederci roma w kwietniu.
 151  
to w takim razie bye bye Pani prezes
 124  
coraz ciekawiej.jednak polaczków uważają za debili........
 106  
A mam znajomych którzy się strasznie "podniecali" i mówili że pociągną na starych umowach z C+ ile się da, a tu co wyszło..... du....a.

W NC+ też się nie widzę, czekam do początku kwietnia kiedy zaczną usuwać kanały, wyślę wypowiedzenie i .... "żegnaj Gienia świat się zmienia
 25  
Dzwonil konsultant, specjalnie dla mnie przygotowana oferta nc platinium za 119 zl:) bo normalnie bez promocji 149 zl:) kretyn
 21  
Jak ja nie wywiazuje sie z umowy to daja kare, a jak oni to nic sie nie dzieje. To jest w porzadku?
 21  
ZLODZIEJE!!!!!
 18  
hahaha

no ja już widzę jak do mnie dzwonią i oferują "super" warunki bylebym został ;)
 15