Łukasz Szewczyk28.03.2013 (16:21)39 komentarzy

Marek Staniszewski odchodzi z Canal+ Cyfrowego

Zmiany w medialnej spółce Canal+ Cyfrowy. Z firmą pożegnał się Marek Staniszewski, który był odpowiedzialny za marketing.
Jak informuje Presserwis, Marek Staniszewski, dyrektor wykonawczy marketingu Canal+ Cyfrowego, odchodzi ze spółki. Za marketing Canal+ Cyfrowego, operatora Cyfry+ i nadawcy m.in. telewizji Canal+, odpowiadał od 2011 roku. Dzisiaj miał pożegnał się z pracownikami firmy. Staniszewski nie chce komentować powodów odejścia ze spółki. Z informacji Rzeczpospolitej wynika, że Marek Staniszewski nie brał udziału w pracach nad nową ofertą nc+ już od początku tego roku (był na zwolnieniu), a z pracownikami pożegnał się wcześniej. Do spółki został ściągnięty przez Beatę Mońkę (obecnie wiceprezes nc+). Wcześniej związany był m.in. z Young & Rubicam Brands i Gruppą 66 Ogilvy.
Presserwis/Rzeczpospolita

Komentarze (1 - 10 z 39)

No tak, kowal zawinił a cygana powiesili.
 60  
nikt po Staniszewskim nawet nie zapłacze, następna leci pani Beata "kontent" Mońka
 103  
Bardzo dobrze mam nadzieję że POMYŚLĄ i zmniejszą ceny albo zaproponują tak jak to było w n każdy sobie wybrał albo sport albo filmy , bajki
 10  
jakby każdy z abonentów w ramach kontynuacji dostał rabat 50zł wszyscy by chwalili a tak podwyżka dla każdego i zmniejszenie kanałów ( np HBO ) robi swoje
 7  
No tak, kowal zawinił a cygana powiesili.
Otóż to. A co dyrektor wykonawczy marketingu jest winien niezadowolenia klientów?
Gdyby jaśnie prezes zrobił dobrą ofertę programową, marketing nie byłby potrzebny. Nie trzeba by było o tym trąbić w radio, tv i internecie, a ludzie staliby w kolejkach po dekodery.
 9  
a Julien kiedy ? a Mońka Kontent kiedy ?
 66  
do dymisji powinien podac sie zarzad z prezesem na czele, a nie niewinny szary czlowiek
 13  
Reakcja abonentów na ofertę nc+ przerosła nasze możliwości odpowiedzi. Z żalem przyznajemy, że chcieliśmy Was wycyckać na max i nie mieliśmy pojęcia, że umiecie liczyć. Wszystkie głosy traktujemy bardzo poważnie i w najbliższych dniach nadal Was będziemy zwodzić bo liczymy że dacie się nabrać jak za czasów Wizji TV. Powiększyliśmy kontent i pchniemy Beatę Mońkę by dalej coś bredziła w mediach"
Julien Verley, Prezes nc+ 28.03.2013 (16:40:57)
 98  
kiedy podziękują pani Mońce, to dopiero wylkan profesjonalizmu. Skąd oni wyszukuja takich ludzi???
 38  
www123 - cały zarząd poznał się pewnie w programie dzieci niczyje:P
 8