Łukasz Szewczyk29.03.2013 (15:28)151 komentarzy

Wiceprezes Beata Mońka odchodzi z nc+. Oferta wciąż bez zmian

Po porażce związanej z wprowadzeniem na rynek nowej platformy satelitarnej nc+ "lecą głowy". Zarząd nc+ poinformował o zakończeniu w trybie natychmiastowym współpracy z wiceprezes Beatą Mońką, odpowiedzialną m.in. za sprawy biznesowe i komunikację w nc+. Wciąż jednak brak zmian w ofercie, na co najbardziej czekają klienci.
Wspólnie z Beatą Mońką zgodziliśmy się, że rozstanie się z firmą nc+ w trybie natychmiastowym. Decyzja ta jest efektem różnicy zdań na temat przyjętej strategii firmy oraz jej komunikacji - czytamy w przesłanym do naszej redakcji oświadczeniu zarządu nc+
Beata Mońka / Fot. nc+
Beata Mońka była wiceprezesem zarządu ds. business affairs, communication & branding nc+. Od 2011 roku była prezesem i CEO w Canal+ Cyfrowy - zaangażowana w proces mergu platform Cyfra+ i "n".. Od 19 lat związana z mediami i komunikacją - na stanowiskach zarządczych w międzynarodowych firmach - m.in. w Grupie Omnicom, gdzie jako z-ca Dyrektora Generalnego i Członek Zarządu odpowiadała za rozwój Grupy CP DDB. Następnie Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu w Axel Springer. Przez blisko 6 lat w koncernie WPP była Prezesem i CEO Grupy Y&R Brands. Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Swinburne University of Technology - Business Faculty w Melbourne. Laureatka wielu nagród biznesowych.Zmiany w zarządzie nc+ to efekt trwającej od ponad tygodnia ostrej krytyki klientów, którzy nie zgadzają się z nowa ofertą i planowanymi działaniami nowej platformy satelitarnej (automatyczna migracja do nowych ofert wraz z wyższym abonamentem oraz dłuższą umową). Przypomnijmy także, że Beata Mońka zasłynęła medialnymi wywiadami, w których zapewniała m.in. że platforma nc+ nie odda ani jednego klienta.
Mimo zmian w ścisłym kierownictwie platforma nc+ jeszcze nie wprowadziła zmian w swojej sprzedażowej ofercie, na które najbardziej liczą klienci Cyfry+ i "n". Nowa propozycja nc+ jest znacznie droższa od ofert, z których obecnie korzystają i mało elastyczna, m.in. w zakresie sprzedaży pakietu Canal+.

Aktualizacja:

Komentarze (1 - 10 z 151)

Ładny "prezent" na Święta sobie sprawiła Pani Mońka ;)
 156  
tej pani juz dziekujemy :)))))
 142  
Brawo. Wreszcie madra decyzja.
 178  
Pewnie w sporej części przyłożyła rękę do "super oferty" NC+ i dlatego wylatuje.
 141  
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Nie wierze. HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA. Kontent odchodzi. :D
 119  
Przynajmniej bedzie slowna, nie straci juz zadnego klienta w nc+ :P
 24  
NOWE 10 PRZYKAZAŃ DLA bee prezesa
1. Najlepszy produkt lub usługa to taki, po który ludzie sięgają z własnej woli
2. Jeden niezadowolony abonent jest wart tyle, co dziesięciu zachwyconych.
3. Skierowana do konkretnej osoby i istotna dla niego korzyść jest zawsze lepsza, niż niezamawiane śmieci.
4. Twoi stali abonenci są warci znacznie więcej, niż ci najlepsi jednorazowi.
5. Składanie obietnic i dotrzymywanie ich to świetny sposób na budowanie marki i lojalności abonentów.
6. Ludzie nie kupują tego, czego nie potrzebują. Kupują to, czego chcą.
7. Sprzedaż oferty to nie pogotowie. To zaplanowane przemyślane działanie
8. Czy tego chcesz czy nie, abonenci rozmawiają ze sobą .
9. Nie możesz robić głupków ze swoich abonentów. Kiedy ludzie się połapią nie dość, że zrezygnują z Twojej oferty to powiedzą jeszcze o tym innym.
10. To nie Ty rządzisz. A Twoi abonenci, bo oni płacą Ci.
 29  
Teraz czas na prezesa :)
 24  
Moze ta pani nie zrozumiala oferty??? Buahahahaha
 14  
Jeszcze król Julian i maja pospzrątane z niekompetencji!
 11