Łukasz Szewczyk30.03.2013 (14:27)98 komentarzy

Beata Mońka odeszła z nc+, bo nie chciała "aroganckiej strategii"?

Czy odejście wiceprezes Beaty Mońki sygnalizuje szybkie zmiany w ofercie nc+, na co najbardziej liczą obecni abonenci Cyfry+ i "n"? Z pojawiających się nieoficjalnych informacji wynika, że to Mońka miała ostrzegać władze nc+ przed "arogancką strategią".
Wczoraj zarząd nc+ poinformował o rozstaniu w trybie natychmiastowym z wiceprezes Beatą Mońką odpowiedzialną m.in. za sprawy biznesowe i komunikację w nc+. Oficjalnym powodem rozstania jest "różnica zdań na temat przyjętej strategii firmy oraz jej komunikacji".Po ogłoszeniu tej informacji pojawiła się nadzieja, na szybkie zmiany w strategii sprzedaży oferty nc. Nieoficjalnie okazuje się jednak, że na razie trzeba ostrożnie podchodzić do ostatnich działań zarządu.
Źródła w nc+ twierdzą, że prezes Mońka padła ofiarą Francuzów. Miała przez ostatnie tygodnie przekonywać ich, że "arogancka strategia", którą wybrali będzie miała fatalne skutki. Francuzi mieli nie słuchać i jak powiedział mój rozmówca zbliżony do firmy: "Mieli w d.... Polaków z managementu". - napisał na blogu dziennikarz Tomasz Machała
Beata Mońka przed wejściem do zarządu nc+, od 2011 roku była prezesem i CEO w spółce Canal+ Cyfrowy, która była także operatorem satelitarnej platformy Cyfra+. Oferta Cyfry+ charakteryzowała się bogatą ofertą opcji abonamentowych z pakietem Canal+.Przypomnijmy, że na razie zarząd nc+ czyni PR-owskie gesty, by ostudzić emocje swoich klientów - zwalnia wiceprezes, daje darmowy dostęp do własnych kanałów na trzy miesiące czy też obiecuje spotkanie z twórcą profilu Anty nc+. Działania zarządu nc+ jednak wciąż nie idą w parze z tym, na co najbardziej liczą abonenci Cyfry+ i "n", którzy nadal otrzymują listy, które - jeśli nie wypowiedzą umowy - skutkują automatycznym przedłużeniem umowy z droższym abonamentem i dłuższą (18 miesięcy) umową. Nie wprowadzono także zmian w pakietyzacji Canal+, którego pełny pakiet dostępny jest tylko w najdroższych pakietach. W sieci pęcznieje natomiast społeczność Anty nc+.
Jaka jest prawda? Najbliższe tygodnie pokażą czy ostatnie działania zarządu nc+ są szczere w stosunku do abonentów, czy tylko zagrywają, by "na siłę" pokazać przejęcie krytyka i wsłuchiwanie się w głos klientów.
naTemat.pl/wł

Komentarze (1 - 10 z 98)

Żabojady myślą że nas stać na to jak ich na ślimaki .......
 76  
ANTY NC na facebooku .......... Zapraszamy Panią Beatkę
 110  
Rząd dał d... zachodowi ,a wy jeśli kupicie NC+ ,zrobicie to samo !!!!!. Tak samo Polacy dają d... zachodowi ,kupując s Hipermarketach ,dlaczego rząd po 1989 rozpieprzył Polskie zakłady ,a z Polaków zrobił murzynów pracujących dla zachodniej europy ?
 44  
no ale jak mi dali universe za 49zł to czemu miałem nie brać?
 22  
aksial to najlepiej bylo jak staly pewexy ? Tobie napewno synu oligarchy
 2  
ciekawe że jeszcze nie wzięli się za ofertę pracownicze (cały czas mam pakiet za 39zl) . ale jak doje**ą to i po pracownikach pójdzie
 0  
Slabe wnioski. Sytuacja jest odwrotna. Nc+ rzadza Niemcy a nie Francuzi.
Monka stala po stronie spokojnych Franzuzow. Trzeba nie branzy aby napisac taki artykul.
 14  
CanalSat Pologne choćby stawał na uszach i tak już przez najbliższy ponad rok nie odzyska klientów którzy zdążyli podpisać umowy z Cyfrowym Polsatem :P.

PS
Pozwalam sobie zacytować porównanie z innego portalu:
- CanalSat Francja - full pakiet - 39 euro,
- Canal + Hiszpania - full pakiet - 35 euro,
- Sky DE - full pakiet - 39 euro,
- Sky Irlandia - full pakiet - 35 euro,
- nc+ Polska - full pakiet 50 euro.
Treść edytowana 3 razy (ostatnio 30 marca 2013 o 14:55:21 przez Leszek1979).
 120  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
przestac beczec dla was powinno byc 50 zloty drozej placzki
 34  
a tak narzekaliscie na laskę a ona byla za nami
 5