Łukasz Szewczyk01.04.2013 (12:42)121 komentarzy

W kwietniu odkodowany Canal+ w Cyfrze+ i "n"

W piątek (5 kwietnia 2013 roku) w Polsce zadebiutują nowe pakiety premium pod marką Canal+. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała promocję dla wybranych abonentów Cyfry+ i "n" w postaci darmowego dostępu do pełnej oferty Canal+ do końca kwietnia.
Nowa platforma satelitarna nc+ dla abonentów Cyfry+ i "n" przygotowała promocję w postaci odkodowanego pełnego pakietu Canal+ Platinum (Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Family i Canal+ Family 2). Promocja potrwa od 5 do 30 kwietnia 2013 roku i dotyczy abonentów Cyfry+ i "n" z wykupionymi pakietami premium (nPremium, Canal+).Przypomnijmy, że od 5 kwietnia 2013 roku pakiet Canal+ będzie składał się z 6 całodobowych kanałów telewizyjnych, które powstają w wyniku połączenia filmowych i sportowych praw Cyfry+ oraz "n". Bogatsza oferta programowa Canal+ przynosi także podział na trzy pakiety:
Canal+ Silver: Canal+ Family, Canal+ Family 2
Canal+ Gold: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2
Canal+ Platinum: Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+, Canal+ Sport

Komentarze (1 - 10 z 121)

łaskawcy w dupe kopani :)
 118  
szkoda mi tych, co nie mieli wykupionego pakietu premium :(
 1  
rzeczywiście myślałby kto
badziewna oferta, badziewne pakiety i dziwny podział pakietów Canal+
główny C+ dopiero w najwyższym pakiecie

rzeczywiście taką promocją to zatrzymają abonentów... (no comment)
 73  
Promocja po byku przynajmniej dla abonentów cyfry którzy mają dostęp do całej paczki canal+ i tak by ją mieli bo mają zapłacony abonament za 2 miesiące.
 54  
A co po tym terminie? Czy abonenci obecnego Canal+ dalej będą mieli dostęp do pełnej oferty?
 5  
Zabrali mi dzisiaj kanał 13th Street Universal, Zone Romantica, ESPN Classic. Teraz mam podstawę wypowiedzieć umowę z tą krętacką firmą nc+.
 33  
Żabojady je*bane, niech sobie w dupy wsadzą te promocje dla idiotów, bo tylko skończony imbecyl i idiota będzie cieszył japę z tych kanałów.
 29  
antycyfra tak masz to swiete prawo
 3  
Jelenie z nC+ ratują się jakimiś śmiesznymi promocjami krótkotrwającymi... żal wspominac. Oferta dla bogaczy, a promocja się niestety kiedyś skończy. Oj, Francuzi dalej pokazują że nic nie myślą. Wątpię by ktokolwiek chciał się cieszyc z nC-.
Oni chyba nigdy nie obniżą ceny... a dziś zaczyna się idealny dzień az do 14 kwietnia żeby wypowiadac umowy żabojadom-imbecylom! A zresztą, będzie duża strata, bo to gówno się nigdy nie opamięta...
 9  
Nie chce tego "na chwilę", tylko na stałe i w cenie obecnego abonamentu, a nie prawie dwa razy wyższego.
 9