Łukasz Szewczyk05.04.2013 (15:49)36 komentarzy

Nowa oferta Cyfrowego Polsatu z HBO i Cinemax. 3 miesiące za 0 zł

Cyfrowy Polsat, największa w Polsce platforma satelitarna, przygotowała nową ofertę promocyjna dla klientów zainteresowanych dostępem do kanałów podstawowych wraz z pakietami premium - HBO HD oraz Cinemax HD. Zachęta dla "uciekających" z nc+?
Cyfrowy Polsat Grafika
Promocja przewiduje na start pakiet Familijny Max HD z 6 kanałami HBO i 4 Cinemax nawet na 3 miesiące bez opłat. Jednocześnie podczas tego okresu klient będzie mógł w prezencie skorzystać z dostępu do oferty najpopularniejszych pakietów dodatkowych: Sport HD z dziesięcioma kanałami sportowymi (m.in. Polsat Sport HD, Eurosport HD, FightBox) i Film HD z dziewiętnastoma kanałami filmowymi (m.in. Polsat Film HD, Universal HD, FilmBox HD, Sundance HD czy AXN Crime) oraz serwisu HBO GO, który gwarantuje nieograniczony dostęp do biblioteki setek godzin najnowszych hitów filmowych oraz kontrowersyjnych dokumentów i kultowych seriali produkcji HBO.Po upływie okresu promocyjnego abonent może pozostać przy pełnej ofercie platformy - pakiet Familijny Max HD z kanałami HBO i Cinemax oraz z pakietami sportowym i filmowym - z abonamentem 99 zł/miesięcznie lub zdecydować się na pakiet Familijny Max HD z kanałami HBO i Cinemax za 79,90 zł/miesięcznie.Usługa Multiroom HD umożliwiająca oglądanie programów na dwóch odbiornikach telewizyjnych jednocześnie, to koszt 5 zł/mies., a dekoder HD pozwalający na skorzystanie z usługi dostępny jest już za 1 zł.
Przypomnijmy także, że dostęp do wszystkich pakietów Cyfrowego Polsatu (Familijny Max HD + Film HD + Sport HD) oraz pakietów premium (HBO HD, CInemax HD) - łącznie 127 kanałów, w tym 32 HD - możliwy jest w przypadku oferty Premium w cenie 89 zł miesięcznie. Przy umowie na 15 miesięcy zamawianej przez Internet 3 miesiące bez opłat. Dodatkowo klient otrzymuje dostęp do HBO GO przez 3 miesiące i iplaMix przez całą umowę.
Cyfrowy Polsat

Komentarze (1 - 10 z 36)

79,90zl? wystarczy dolozyc 10 zl i jest full. Dla bylych abo n i C+ to bedzie wpadniecie z deszczu pod rynne
 25  
Z takimi promocjami powinno wystartować NC+. Teraz mogą sobie sami podziękować bo jak dla mnie oferta CP jest bardzo atrakcyjna chociaż ten pakiet niewiele wnosi bo dokładając 10zł można mieć full
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 5 kwietnia 2013 o 15:55:15 przez Shouces).
 36  
Troche długo to trwało ale jest i to niezły atak na pozyskanie klienta
 19  
Bardzo fajny serial ten ''Gra o tron'' naprawdę. Dobra oferta premium = 127 kanałów, HBO, Cinemax za 89 złotych... a NC+ dla bogaczy oczywiście na takie ceny nie postawili. Dzięki temu, sami przegrywają, a CP zyskuje. Bardzo dobrze że zmniejszono cenę Multiroomu do 5 zł. Coś czuję, że za I kwartał, CP zyska rzesze klientów...
 15  
JESTEM W CYFRZE+ CZYLI TERAZ NC+ ALE PO TYM CO ROBIA MYSLE O CP
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 5.04.2013 (16:16:11)
 35  
"Po upływie okresu promocyjnego abonent może pozostać przy pełnej ofercie platformy - pakiet Familijny Max HD z kanałami HBO i Cinemax oraz z pakietami sportowym i filmowym - z abonamentem 99 zł/miesięcznie" - nie bardzo rozumiem, czyli po wzięciu tej promocji będę płacił więcej niż za pełny pakiet (premium 89)?
 8  
No i co panie Julianie dalej twirdzisz że utrzymasz abonentów? ściagnij okulary i przejrzyj na oczy!!!!
 32  
strzał w dziesiątkę :) według mnie to jest zachęta dla niezadowolonych z nc+
wolałbym już dołożyć 10 zł i mieć FUL
 18  
ktoś jeszcze nabiera się na takie bzdury - 6 kanałów HBO i 4 kanały Cinemax? przecież to robienie z klienta wała
 18  
To się nazywa oferta telewizyjna Pay Tv. cyfrowy Polsat górą a nc minus niech będzie dla bogaczy
 10