Łukasz Szewczyk08.04.2013 (9:33)95

Abonenci mieli zaakceptować podwyżkę bez gadania. Ludzie "n" odpowiadają za klapę nc+?

Dlaczego start nc+ okazał się największa klapą na polskim rynku telewizyjnym? Jak informuje Newsweek Polska, były wiceprezes "n" miał przekonywać prezesa nc+, że polscy abonenci w ogóle nie zauważą podwyżki, a jeśli nawet to zaakceptują ją bez gadania. Pomylił się. Obecnie trwają prace nad zmianą oferty.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 95)

A Polak nie taki głupi, mamy dość Tuska, mamy dość francuzów i nc+.
 93  
pofratulować pogratulować
a Pan Solorz sięcieszy
 89  
Ciekawe ilu abonentów będzie miało nc+. Według mnie tyle ile miała Cyfra+ czyli ok 1,5 mln ... :P
 100  
"Christian Anting, wiceprezes do spraw programu w nc+ (wcześniej wiceprezes platformy "n") miał przekonywać obecnego prezesa nc+, że polscy abonenci w ogóle nie zauważą podwyżki cen, a nawet jak zauważą, to ją bez gadania zaakceptują.
Niemieccy i francuscy menedżerowie są przekonani, że jesteśmy zaślepionymi fanami futbolu, którzy za oglądanie piłki nożnej gotowi są zapłacić każde pieniądze"

... Polakom już nie wystarcza ciepła woda w kranie i 100 - 200 badziewiastych kanałów (z reklamami) dostarczanych hurtowo przez cwaniaczków.
--------------------------------------------------
Polacy chcą oglądać max 10 - 20 kanałów (i to ciekawych) oprócz darmowej DVB-T i basta !!!
-------------------------
STOP dojarkom korporacyjnym.
Olewać nc+, olewać Solorza, olewać każdego cwaniaczka !!!
 193  
nc+ to taki amber gold??
 144  
UWAGA obecni abo nc+ po migracji z C+:

Brak POLSAT HD dla byłych C+ to powód do natychmiastowego wypowiedzenia umowy.
Warto, bo w tym tygodniu będzie bardziej dopracowana, nowa oferta nc+.
 25  
nawet jeśli jeszcze bardziej będzie podwyżka cen to i tak się znajdą tacy którzy to wykupią tak jak PPV bo u nas takich (ocenzurowano) nie brakuje zamiast wzbogacać ofertę DVB-T to wolicie nabijać portfele zagranicznemu kapitałowi potem jest zdziwienie na monopol platform satelitarnych
 6  
a teraz wiceprezesik odpowiedzialny za ten burd.... powinien dostać ostro po dupie
 15  
Nowe umowy i regulaminy nc+są tak napisane, aby oszukać klienta podpisującego/przedłużającego umowę. Nie przechodźcie do nc+, bo zostaniecie oszukani na grube pieniądze. Nawet prawnicy mają problem z wyłapaniem wszystkich pułapek zawartych w regulaminach, szczególnie cenach i pakietach promocyjnych.
Jedyne wyjście to wypowiedzenie umowy, które abonenci "n" mogą składać do 19.04, a abonenci c+ do końca kwietnia z powodu zmiany gwarantowanej dotychczasową umową oferty programów.
 14  
A nie mówiłem, że to robota byłych ENKOWCÓw. Polak będzie gonił Polaka zawsze, ten Antig coś mi nie pasował, cwaniaczek jeden. Niech Niemcom wciska abonament po 200 Euro to zobaczy jak mu odpowiedzą.
 25