Łukasz Szewczyk08.04.2013 (9:33)95

Abonenci mieli zaakceptować podwyżkę bez gadania. Ludzie "n" odpowiadają za klapę nc+?

Dlaczego start nc+ okazał się największa klapą na polskim rynku telewizyjnym? Jak informuje Newsweek Polska, były wiceprezes "n" miał przekonywać prezesa nc+, że polscy abonenci w ogóle nie zauważą podwyżki, a jeśli nawet to zaakceptują ją bez gadania. Pomylił się. Obecnie trwają prace nad zmianą oferty.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 95)

większość niezrozumiała, że to luidzie BYŁEJ n-ki narobili bałaganu. jak to dobrz, że tej platformy już nie ma. pozdrtawiam wszystkich nabitych w n- kę.
 14  
I kaczynski jeszcze i komplet
 1  
Witam. Mam umowe w n-ce do 31 lipca płacę 48+ 20 multiroom. Jeśli nie dostanę zadnego pisma z NC+.to czy mogę teraz wypowiedzieć umowe i do kiedy musze wysłąć.Przejechałem się niedawno na CYFRZE+ a teraz nie chce byc drugi raz zrobiony w bambuko .Pomocy. Co napisać w tresci wypowiedzenia ?
 1  
Brawo! A teraz pan Anting zostanie prezesem....
 1  
Tenże pan Anting miał podobno powiedzieć jednej ze zwalnianych osób z C+, że jakość opracowań filmów ważna jest dla widza francuskiego, ale nie dla widzów z Europy Wschodniej. Fajny koleś.
 12  
Wejdź na ten link facebook.com/antyncplus
Tam masz wzory wypowiedzenia i wszystkie informacje, jak nie dać się oszukać nc+
 3  
@zygfryt

Wejdź na Antync+ na facebooku to się dowiesz , tam wszystko jest.
 5  
To była oczywista oczywistość że za klapą nc+ stoją ludzie którzy jeszcze kilka lat temu buńczucznie głosili że będą zabijać i przejmować. Cyfra+ zawsze miała dobre promocje cenowe i rabaty dla przedłużających umowy. A i pomysł jednego pakietu Canal+ był dobry.
 10  
Dziękujemy ITI, za jednym zamachem zepsuliście swoją enkę i naszą Cyfrę+. Skoro pakiet większościowy nowej platformy ma C+ to czemu to C+ nie odpowiada za ofertę nc+?
 15  
UWAGA N-kowcy :
Jeżeli Twój list z wypowiedzeniem (polecony, ze zwrotką) nie dojdzie do dnia 19 kwietnia do Krakowa to obudzicie się 20 kwietnia przymusowo zmigrowani na 18 m-cy po nowych taryfach ze zwykłego listu "niby" wysłanego do Was.
To nic, że list od nc+ nie doszedł.
Co nie jest do udowodnienia ( patrz prawo pocztowe).
Bo taki tryb osobiście zaakceptowaliście podpisując poprzednią umowę.
Na polecony ze zwrotką trzeba zostawić min 4 dni.
Więc deadline to 15 kwiecień.
Czyli już w najbliższy poniedziałek. Po tym terminie jesteśmy " na drzewie".
 9