Łukasz Szewczyk08.04.2013 (9:33)95

Abonenci mieli zaakceptować podwyżkę bez gadania. Ludzie "n" odpowiadają za klapę nc+?

Dlaczego start nc+ okazał się największa klapą na polskim rynku telewizyjnym? Jak informuje Newsweek Polska, były wiceprezes "n" miał przekonywać prezesa nc+, że polscy abonenci w ogóle nie zauważą podwyżki, a jeśli nawet to zaakceptują ją bez gadania. Pomylił się. Obecnie trwają prace nad zmianą oferty.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 95)

Christian Anting to ten nażelowany goguś... hmmm fakktycznie nie wzbudza zainteresowania. Myslę że zaraz podziękują komus , kto wpuścił w kanał i klientów i pracodawcę!!
 4  
Zarząd mógł nie zwalniać tylu ludzi Cyfry+, bo teraz mamy tego skutek. N to prowizorka, robienie długów i szybki zysk (żeby nie powiedzieć skok na kasę). Dostało się też redakcjom kanałów tematycznych typu Hyper+. Mam nadzieję, że wezmą się w końcu w garść i nie rozwalą tego co Cyfra+ przez lata budowała. :P Nad podpisaniem umowy z nimi ciągle się zastanawiam, czekam na nowe kanały i lepszą ofertę. :P
 9  
.. nie oddamy ani jednego abonenta... ha ha aha aha aha
 3  
hahahahha jakoś jak byłą cyfra + to były takie same ceny i nikt nie płakał a teraz doszła LM ale płacz się zrobił bo nkowcy przyzwyczajeni że płacą mało bo mało mieli proste
 12  
czyli wydoić chciał nas hiszpański leming a nie Pani Mońka
 5  
Ocena ekip Cyfry i N powinna być mocno zróżnicowana.
Koledzy z N przez lata uwalili fantastyczny projekt.
A to była wielka sztuka przy światowej klasy wsparciu technologicznym ADB,
oraz wsparciu niezłych własnych produkcji TVN (głównie seriale i reality show np. Big Brothers, dance, X-factor czy wreszcie TVN24/ pogoda).

Z kolei CANAL PLUS / VIVENDI miał od zawsze za główny cel wciskanie własnych produkcji. Czyli chodziło i chodzi im o produktowy rynek zbytu.
Wspieranie polskiej kinematografii polaga na nad-produkcji gniotów fabularnych dla znajmomych ze środowiska filmowego.
Od kilku dni mam dostęp tgz. "promocyjny" do tej żenującej oferty filmowej.
No nie miałem pojęcie ile to się produkuje gniotów w polskim filmie.
Zawsze ta sama grupa wykonawców, reżyserów i producentów.
KLIKA konsumująca pośrednio wsparcie z Ministerstwa Kultury.

Teraz mamy do czynienia z gniotem p.t. paczka CANAL+ z filmami rumuńsko, francusko, portugalsko, afrykańskimi itp. Zupełnie nie wiem kot to mogląda ?
Jaka jest grupa docelowa oprócz bankierów z Paryżewa.

Otóż na kanale POLSAT HD / POLOSAT FILM HD mamy więcej premier miesięcznie z głównego nurtu kina ( patrz AVATAR) niż we francuskiej ofercie.

Taka jest prawda na dziś.

I te BIZANTYJSKIE płace w obu korporacjach ( N / CANAL ).
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 8 kwietnia 2013 o 11:25:16 przez HD_Fan).
 4  
"Niemieccy i francuscy menedżerowie są przekonani, że jesteśmy zaślepionymi fanami futbolu, którzy za oglądanie piłki nożnej gotowi są zapłacić każde pieniądze" - i co? Nie mieli racji? Oczywiście, że mieli. Ludzie pokrzyczeli, pooburzali się, a potem zaczęli coś przebąkiwać, że jakby oć, to coś tam i ostatecznie łykają. Nie dowierzałem, że Polacy masowo odwrócą się na pięcie i powiedzą "Spadajcie! Albo to będzie normalna oferta, albo pakujcie walizki." No i nie pomyliłem się... Nic się nie dzieje - migracja posuwa się płynnie - coś tam niektórzy pokręcą nosem, ale i tak kupują.
 4  
To ja proponuje by manadzerom NC+ obciac na krotki czas takze ich pensje o 30-40% wtedy to i oni poczuja co to znaczy robic w bamboocza. Osobiscie pytam wszystkich ktorych znam co mieli N ale oni nie ogladali sportu no i kazdy z nich daje wypowiedzenie i przechodzi na dvb-t :)
 3  
Złożenie wypowiedzenia jest niezbędne choćby z powodu możliwości wynegocjowania lepszych warunków. "Spece" z nc+ tak to ułożyli, że jeśli chcesz mieć dobrą ofertę to MUSISZ wypowiedzieć umowę. Jeśli nie wypowiesz to masz "pakiet frajerski". Za to powinni się wszyscy w nc+ wzajemnie zwolnić.
 2  
Czyli tak Cyfra przejela N a potem ludzie z N wywalili wszystkich dobrych ludzi z Cyfry orobili wszystko po swojemy czyli uklad pakietow kanalow na dekoderach i na koniec stwierdzili ze za to wszystko zaplacimy srednio 40 % wiecej.
To chybatylko w Polsce jest mozliwe ze przejeta firma ma wiecej do gadania niz ta ktora ja kupila. N nie byla sukcesem ok Cyfra + tez nie byal super ale wszystko mialo rece i nogi a teraz to niestety ktos rzucil granat i zbieramy szczatki .
 4